طاها پخش

ورزشیتضمینی برای ادامه حضور در لیگ برتر نداشتیم | شهرکی
پیشگامان قهرمان مرحله اول لیگ برتر دوچرخه سواری

رییس هیات شطرنج تبریز گفت:شورای شهر تبریز با تیم ما همکاری لازم برای کمپانی در لیگ برتر شطرنج امسال را نداشت.

هیات شطرنج تبریز, شهداری تبریز, لیگ برتر شطرنج, شهرکیتضمینی ادامه لیگ برتر نداشتیم

هیات شطرنج تبریز, شهداری تبریز, لیگ برتر شطرنج, رئیس هیات شطرنج تبریز

محمد اسماعیل شهرکی در مصاحبه با خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان درباره دلیل انصراف تیم شهرداری از حضور در لیگ برتر شطرنج تصریح کرد:شورای شهر تبریز برای کمپانی در لیگ برتر امسال به ما قول همکاری داده بود اما متاسفانه عملی نشد و ما خیلی تلاش کردیم در لیگ برتر امسال با وجود مشکلات کمپانی کنیم اما به علت بدقولی های شورای شهر قادر به ادامه حضور در لیگ برتر نبودیم.


وی افزود:سازمان ورزشی شهرداری هرساله برای رشته های متفاوت ورزشی بودجه ای در نظر می گیرد تا در مسابقات قهرمانی کمپانی کنند اما امسال این بودجه برای شطرنج تبریز فراهم نشد و تیم ما با اعتماد به قول های شورای شهر و شهرداری تبریز در هفته اول لیگ برتر کمپانی کردیم.


سرپرست تیم شهرداری تبریز ادامه داد:هزینه های کمپانی در هفته اول لیگ برتر را خودم پرداخت کردم با این امید که مسئولان مشکلات تیم را برطرف می کنند و چون اقدامی در این زمینه صورت نگرفت با مشورت اعضای هیات و بازیکنان تیم تصمیم گرفتیم تیم را منحل کنیم.


رئیس هیات شطرنج تبریز گفت:تیم ما تضمینی برای ادامه حضور در لیگ برتر نداشت و با اینکه چندین بار قهرمان لیگ شطرنج شده بود امسال با هدف قهرمانی کمپانی نکردیم.هزینه های شطرنج برای حضور در لیگ برتر نسبت به دیگر رشته های ورزشی عمده نیست اما مسئولان تبریز در این زمینه با ما همکاری نکردند.برگزاری مسابقات لیگ برتر تیراندازی باکمان
facebook google telegram twitter whatsApp