طاها پخش

تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیکشف محموله قاچاق در اتوبوس مسافربری
تصویر کشف بزرگترین محموله قاچاق کوکایین داخل یِک مجسمه اسب

رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان زابل گفت: در بازرسی از اتوبوس مسافربری در شهرستان نیمروز یک محموله ی قاچاق کشف و ضبط شد.

قاچاق در اتوبوس, تعزیرات, زاهدان, کشف محموله قاچاق اتوبوس مسافربری

قاچاق در اتوبوس, تعزیرات, زاهدان, کشف محموله قاچاق

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان؛محمد حسین دنیا آبادی گفت: مأمورین انتظامی شهرستان نیمروز در بازرسی از یک خودروی اتوبوس مسافربری مقدار ۱۵۰ کیلوگرم برنج، چرخ خیاطی و مقادیری قوطی آناناس که بصورت غیر قانونی در حال حمل بود کشف و ضبط کردند.


وی افزود: بعد از بازداشت متهم، شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی زابل اقدامات مربوط به رسیدگی به پرونده را شروع و با توجه به اقرار متهم، شعبه اقدام به صدور رأی کرد.

رییس اداره

تعزیرات حکومتی شهرستان زابل ابراز داشت: متهم این پرونده، به میزان ۳۱رمیلیون و ۵۲۰ هزار ریال محکوم و کالاهای کشف شده نیز به نفع دولت ضبط شد.


دنیا آبادی تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع قاچاق و وارد کردن صدمه بر اقتصاد کشور، تعزیرات حکومتی بدون هرگونه اغماض و چشم پوشی با متخلفان برخورد می کند و در این راه هیچ گونه کوتاهی نخواهد داشت.


وی تاکید کرد: متاسفانه پدیده ی شوم قاچاق ضربات جبران ناپذیری بر بدنه اقتصاد کشور وارد ساخته به طوری که تعطیلی بسیاری از کارخانه ها و بیکاری کارگران زیادی را دربرداشته است.


دنیا آبادی تاکید کرد: استفاده از کالاهای قاچاق تاثیر زیادی بر سلامت مردم دارد چرا که به علت عدم ورود از مبادی قانونی هیچ گونه کنترل بهداشتی بر آنان انجام نشده در نتیجه به راحتی سبب شیوع بیماری در بین مردم خواهد شد.
کشف 2 محموله قاچاق دارو و لوازم بهداشتی در شهرستان مراغه
facebook google telegram twitter whatsApp