طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اولین سالگرد شهادت مدافعان حرم در اصفهان برگزار می شود
برگزاری سی و چهارمین سالگرد شهادت آیت الله اشرفی اصفهانی

اولین سالگرد شهادت «مسلم خیزاب» و «حمیدرضا دایی نقی» فردا با حضور خانواده های شهدای مدافع حرم در خیمه حسینی گلستان شهدای اصفهان برگزار می شود.

اصفهان, سالگرد, شهادت, سالگرد شهادت مدافعان حرم اصفهان برگزار

اصفهان, سالگرد, شهادت, مدافعان حرم

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،اولین سالگرد شهادت «مسلم خیزاب» و «حمیدرضا دایی نقی» از ساعت 15 تا 17 روز پنجشنبه 29 مهرماه با حضور خانواده های شهدای مدافع حرم و مردم شهیدپرور در خیمه حسینی گلستان شهدای اصفهان برگزار می شود.

این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام حمیدرضا مهدوی ارفع و مداحی ذاکر اهل بیت(ع)، سیدرضا نریمانی همراه خواهد بود.

سرهنگ پاسدار مسلم خیزاب سال گذشته در حین انجام مأموریت مستشاری در کنار نیروهای نظامی سوری و دفاع وطنی سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد؛ وی فرمانده گردان یازهرا(س) در لشکر 14 امام حسین(ع) بود.

این شهید مدافع حرم طی درگیری با گروه های تروریستی تکفیری القاعده، ارتش آزاد و احرارالشام در شمال غربی سوریه به ندای «هل من ناصر» ارباب بی کفن خود لبیک گفت.

شهید پاسدار حمیدرضا دایی تقی از مدافعین حرم حضرت زینب (س) و فرمانده پایگاه المهدی حوزه 7 ناحیه مقاومت بسیج امام رضا(ع) اصفهان بود که بعد از پایان تحصیلات خود در مقطع کارشناسی به سوریه اعزام شد و در دفاع از حرم حضرت زینب(س) و مبارزه با تروریست های تکفیری به شهادت رسید.برگزاری عصر شعر مدافعان حرم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات