طاها پخش

تبلیغ درکار
اعتبار 500 میلیاردی برای تجهیز و نوسازی ماشین آلات کشاورزی
جذب 2 میلیاردی تسهیلات ماشین آلات کشاورزی در آمل

ماشین آلات کشاورزی کرمانشاه با اختصاص 501 میلیارد ریال تسهیلات خط 4 مکانیزاسیون تجهیز و نوسازی می شود.

اعتبار, تجهیز, میلیاردی, اعتبار میلیاردی تجهیز نوسازی ماشین آلات کشاورزی

اعتبار, تجهیز, میلیاردی, کرمانشاه

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازکرمانشاه؛ رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه:ماشین آلات کشاورزی کرمانشاه با اختصاص 501 میلیارد ریال تسهیلات خط 4 مکانیزاسیون تجهیز و نوسازی می شوند

خسرو شهبازی گفت: تسهیلات خط 4 مکانیزاسیون از پانزدهم اردیبهشت 1395 ابلاغ گردیده و متقاضیان تا پایان سال جاری می توانند برای استفاده از تسهیلات فوق الذکر اقدام نمایند.

وی با اشاره به اینکه خط 4 مکانیزاسیون با سود 15 درصد به متقاضیان ارائه می شود خاطرنشان کرد: مدت بازپرداخت این تسهیلات 5 تا 7 ساله است.

شهبازی تصریح کرد: تسهیلات خط 4 مکانیزاسیون از طریق بانک کشاورزی جهت خرید ماشین ها و ادوات کشاورزی به متقاضیان ارائه می گردد.

وی روند دریافت تسهیلات خط 4 مکانیزاسیون را مراجعه به مراکز جهاد کشاورزی دهستان ها همراه با مدارک ذکر شده و تشکیل پرونده اولیه و پیگیری از طریق واحد مکانیزاسیون مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ها اعلام کرد.

گفتنی است طی سه سال گذشته و در دولت تدبیر و امید در قالب خط 1و2و 3 مکانیزاسیون بیش از 903 میلیارد ریال تسهیلات به استان اختصاص یافته که از این مبلغ بیش از 743 میلیارد ریال به منظور خرید ادوات و ماشین آلات کشاورزی در استان جذب شده است.اختصاص اعتبار 600 میلیاردی برای ساخت و تجهیز مدارس سیستان وبلوچستان
facebook google telegram twitter whatsApp