طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
کنترل میزان آلاینده های صنعتی به وسیله سیستم پایش آلودگی آنلاین درپیرانشهر
تجهیز واحدهای صنعتی به سیستم پایش آلودگی برخط فیلم

سیستم پایش آلودگی آنلاین بر روی پساب خروجی کارخانه قند در این شهرستان نصب وراه اندازی شد.

آلودگی, ارومیه, پیرانشهر, کنترل میزان آلاینده صنعتی وسیله سیستم پایش آلودگی آنلاین درپیرانشهر

آلودگی, ارومیه, پیرانشهر, کنترل, سیستم

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه؛ وبه نقل ازاداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی ، رئیس اداره حفاظت محیط زیست پیرانشهرگفت: براساس صورتجلسه منعقد شده بین اداره حفاظت محیط زیست و کارخانه قند با نصب سیستم پایش آنلاین آلودگی، میزان آلایندگی این واحد اندازه گیری و از طریق سیستم آنلاین به مرکز کنترل پایش آلودگی در اداره محیط زیست ارسال می شود.

طه ایزان افزود: نظر به لزوم خود اظهاری واحد های صنعتی و غیر صنعتی ( از جمله به صورت لحظه ای) به استناد بند ب ماده 192 قانون برنامه پنجم توسعه، لازم است داده های پایش حاصل از تجهیزات پایش لحظه ای به مراکز کنترل و پایش سازمان حفاظت محیط زیست (استانی و ستادی) ارسال گردد.

وی همچنین عنوان کرد: این اداره با بررسی هایی که در این زمینه انجام می دهد نسبت به میزان آلاینده بودن هر واحد صنعتی تصمیمات لازم را اتخاذ می کند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست پیرانشهرگفت: کنترل میزان آلایندگی واحدهای صنعتی و تسریع در تشخیص نواقصات سیستم در بخش های متفاوت واحدهای صنعتی از طریق سیستم هایی که در واحدهای صنعتی نصب می شود از دیگر مزیت های نصب سیستم آنلاین پایش آلودگی محسوب می شود.


نصب سیستم پایش آنلاین در شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات