طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

برپایی نمایشگاه ملی توانمندی های بخش تعاون در اردبیل
معرفی تولیدات عشایر اردبیل در نمایشگاه ملی توانمندی های تهران

با حضور ۵ استان کشور نمایشگاه ملی توانمندی های بخش تعاون در اردبیل برپا شد.

نمایشگاه, توانمندی, ملی, برپایی نمایشگاه ملی توانمندی بخش تعاون اردبیل

نمایشگاه, توانمندی, ملی, تعاون, اردبیل

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل؛ قاسم رحیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در آئین افتتاح نمایشگاه توانمندی های تعاون اظهار داشت: در این نمایشگاه 34 غرفه از استان های متفاوت کشور حضور یافته و تولیدات و محصولات خود را اعم از پوشاک، مواد غذایی، مبلمان و پوستر در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهند.

وی با بیان اینکه نمایشگاه توانمندی های تعاون به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگاه اردبیل دایر می شود، گفت: این نمایشگاه با مشارکت استانهای اردبیل، تهران، آذربایجان شرقی، فارس و زنجان برپا شده و اقدامی در راستای اقتصاد مقاومتی به شمار می رود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تحقق شعار اقتصاد مقاومتی را از کارکردهای تعاونی ها دانست و بیان کرد: با توجه به شعار سال شرکتهای تعاونی نقش و تاثیر بسزایی در تحقق اقتصاد مقاومتی داشته و می توانند با رونق تولید و اشتغال پیشرو در این عرصه باشند.

رحیمی با بیان اینکه شرکتهای تعاونی در سطح استان اردبیل در راستای اقتصاد مقاومتی حرکت می کنند، تصریح کرد: در حال حاضر 16 هزار نفر از استان اردبیل در تعاونی های متفاوت کشاورزی، صنعتی و خدمات مشغول به فعالیت بوده و این تعاونی ها توانسته اند در عرصه اشتغال، تولید و صادرات اقدامات خوبی انجام دهند.

وی از فعالیت یک هزار و 836 تعاونی در سطح استان اردبیل خبر داد و افزود: برخی از این تعاونیها با مشکلاتی اغلب در حوزه مسائل بانکی مواجه هستند که انتظار می رود با حمایتهای لازم از این تعاونی ها زمینه برای توسعه فعالیتهای آنها و رونق اشتغال فراهم شود.

گشایش نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های تعاونی هادر تربت جام
facebook google telegram twitter whatsApp