طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
علمی آموزشیعلیرضا ناصری مدیر عامل و عضو هیئت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان شد
معرفی افتخاری به عنوان مدیر عامل و عضو هیئت مدیره

علیرضا ناصری با حکم وزیر آموزش و پرورش به عنوان مدیر عامل و عضو هیئت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان منصوب شد.

صندوق ذخیره فرهنگیان, فانی, حکم وزیر آموزش و پرورش, علیرضا ناصری مدیر عامل عضو هیئت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان

صندوق ذخیره فرهنگیان, فانی, حکم وزیر آموزش و پرورش, دکتر علیرضا ناصری

یک منبع آگاه در وزارت آموزش و پرورش در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان تغییر کرده و علیرضا ناصری جایگزین سید شهاب الدین غندالی شده است.


متن کامل حکم وزیر آموزش و پرورش به شرح زیر است:


جناب آقای دکتر علیرضا ناصری


در میان عوامل مؤثر در ارتقای کیفیت نظام آموزش و پرورش کشور، نیروی انسانی و تقویت انگیزه های لازم برای بکارگیری دانش­ها و مهارت های کارکنان در راستای تحقق اهداف سازمانی اهمیتی مضاعف را داراست و نقش صندوق ذخیره فرهنگیان که با هدف سرمایه گذاری ذخایر اقتصادی فرهنگیان معزز تشکیل شده است در تقویت این انگیزه بی بدیل است.


بدین وسیله و با توجه به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند جنا ب عالی در بازار سرمایه و بنگاه های اقتصادی و با توجه به پیشنهاد مورخ 26/7/1395 هیأت مدیره محترم صندوق، جنا ب­عالی را به عنوان مدیرعامل و عضو هیأت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان منصوب می نمایم.


شفاف سازی رویدادهای مالی و اطلاع­رسانی کامل از عملکرد صندوق به فرهنگیان عزیز، رعایت دقیق قوانین و مقررات به ویژه قانون تجارت و تلاش برای کاهش هزینه های اداری و چابک سازی سازمانی مورد تاکید می باشد.


توفیق روزافزون جناب عالی در انجام وظایف مندرج در اساسنامه صندوق با همراهی و همکاری سایر اعضای محترم هیأت مدیره و همکاران عزیز صندوق ذخیره را از خدوند منان مسئلت دارد.


این موارد در حالی است که هنوز مراسم تودیع و معارفه در این خصوص صورت نگرفته است.


فعالیت مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان به قوت خود باقی است فیلم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات