طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیمشکلی با انتقاد مورینیو ندارم | شاو
برچسب ها:
مشکلی با ونگر ندارم | مورینیو

مدافع منچستر یونایتد اذعان کرده انتقاد ژوزه مورینیو را قبول کرده است.


مورینیو

وبسایت نود: لوک شاو ۲۱ ساله که بعد از شکست ۳-۱ منچستر یونایتد مقابل واتفورد مورد انتقاد مورینیو قرار گرفت عنوان کرده مشکلی با این مربی پرتغالی ندارد و انتقاد او را قبول کرده است.


شاو که با گفته مورینیو در بازی فردا شب منچستر یونایتد مقابل فنرباغچه در لیگ اروپا به میدان می رود به نقل از ESPN به خبرنگاران گفته:


قبلا هم گفتم، من مرد بزرگی هستم و می توانم حرف مربی را قبول کنم. هنوز جوان هستم و نیاز دارم به چیزی که او می گوید گوش دهم و پیشرفت کنم. من از نتیجه بازی نه از حرف های مربی ناامید شدم.


اینکه توانستم به کشاله رانم استراحت دهم خوب بود اما من می خواهم در هر بازی به میدان بروم و از اینکه مجبور شوم بازی ها را دست بدهم متنفرم. الآن بازگشتم و آماده ام تا برای جایگاه ام بجنگم.


من به عنوان یک مدافع چپ اولین اولویتم دفاع کردن است. مثل بازی با واتفورد ممکن است  جلو بروم و ما روی ضد حمله ضربه بخوریم. عاشق حمله کردن هستم اما کار ما پیشگیری از گل خوردن تیم است. بازیکنان هجومی باید گلزنی کنند.


فن پرسی حتما یک تهدید محسوب می شود و ما از کیفیتش آگاه هستیم. زمانی که در منچستر بود من در تمرینات و بازی ها دیدم که می تواند چه کارهایی انجام دهد. حواس مان به او است اما روی کل تیم فنرباغچه تمرکز کردیم.

مشکلی با مورینیو ندارم | شواین اشتایگر
facebook google telegram twitter whatsApp