طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیامیدواریم تغییرات کابینه دولت به سود مردم تمام شود
مردم از دولت تغییرات یک شبه نمی خواهند

نماینده بم در مجلس گفت: امیدواریم با شروع تغییرات در کابینه دولت تدبیر و امید تحولات مثبت و رفع مشکلات مردم را شاهد باشیم.

مجلس, باشگاه خبرنگاران, کابینه دولت, امیدواریم تغییرات کابینه دولت سود مردم تمام

مجلس, باشگاه خبرنگاران, کابینه دولت, نیکزادی

به نقل از خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حبیب الله نیکزادی پناه نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور در صحن علنی مجلس اظهار داشت: امیدواریم با شروع تغییرات در کابینه دولت تدبیر و امید تحولات مثبت و رفع مشکلات مردم را شاهد باشیم.


نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بی توجهی مسئولین به برخی مصوبات و طرح ها در شهر بم باعث شده که مشکلات فراوانی برای این شهر به وجود آید که از جمله آن می توان به کمبود بیمارستان، خاکی بودن جاده ها، بی توجهی به شناسایی و استخراج معادن و نبود امکانات ورزشی در جهت زدودن رنج ها و به وجود آمدن بیماری های روحی و روانی اشاره کرد که نیازمند پیگیری دولت و مجلس می باشد.


وی افزود: ما می توانیم از صنعت گردشگری درآمد چشمگیری داشته باشیم، توجه مسئولین این حوزه به ثبت جهانی باغ شهر ایران، کویر ایران که بخش زیاد آن در شرق کرمان است را می طلبد.


نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: برخی مصوبات که در دولت نهم و دهم و تدبیر و امید تصویب شده است نیازمند پیگیری و اجرایی شدن آن توسط دولت است، از آنها این انتظار را داریم که با تکمیل این مصوبات مشکلات مردم را کم تر کنیم.


تغییرات کابینه؛ مردم فراموش نشوند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات