طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبا خطرناک ترین بازیکن قهرمان آشنا شوید
تصویر با خطرناک ترین بازیکن کره جنوبی آشنا شوید و کارنامه

رحیم زهیوی، ستاره این دو فصل استقلال خوزستان بوده است. او امید اصلی تیم استقلال خوزستان در کنار مومنی و بیت سعید برای گلزنی برابر پرسپولیسی ها خواهد بود.

ورزش سه: استقلال خوزستان فردا باید در ورزشگاه غدیر به مصاف پرسپولیس برود. دیدار دو تیم قهرمان و نایب قهرمان لیگ پانزدهم که مطمئنا حساسیت های خاصی را خواهد داشت.


نصف گل مال من، نصف گل مال فرناندز


رحیم زهیوی تا کنون برای استقلالی های خوزستان علاوه بر اینکه سه گل زده است، چهار پاس گل نیز داده تا به عنوان با ارزش ترین بازیکن لیگ برتر لقب بگیرد؛ البته عده ای گل دوم استقلال خوزستان به ماشین سازی از روی نقطه کرنر را به نام زهیوی نوشته اند تا چهار گله شوند.

استقلال خوزستان, استقلال خوزستان, استقلال خوزستان, خطرناک بازیکن قهرمان آشنا

استقلال خوزستان


آغاز از یاسوج


زهیوی، یکی از ستاره های استقلال خوزستان در این فصل، فوتبال خود را از شهرداری یاسوج آغاز کرد؛ سبعد به نفت مسجدسلیمان پیوست.


کری با بیرانوند


زهیوی بعد از نفت مسجدسلیمان راهی شهرداری بندر عباس شده؛ سبعد به نفت تهران پیوست. او در نفت تهران با علیرضا بیرانوند هم تیمی بود و دو سال در این تیم حضور داشت. البته در آن سال سوشا مکانی به عنوان گلر اصلی حضور داشت و بیرانوند گلر پس از او بود. نبرد این دو بازیکن در زمین غدیر می تواند جذابیت های خاص خود را داشته باشد. کری های این دو بازیکن البته در تیم ملی نیز ادامه داشته است.

استقلال خوزستان, استقلال خوزستان, استقلال خوزستان, خطرناک بازیکن قهرمان آشنا


درخشش در نفت آبادان


وی بعد از نفت تهران، به صنعت نفت آبادان آمد و دوسال قبل توانست آقای گل گروه اول مسابقات لیگ دسته اول شود. او 9 گل زد و 7 پاس گل داد تا یکی از رمزهای موفقیت آبادانی ها باشد.


مثلث zbz


مثلث سوسنگردی استقلال خوزستان فصل قبل با حضور زهیوی، بیت سعید و زبیدی تشکیل شد، مثلثی که خطرناک ترین مثلث لیگ بوده است؛ البته زوج او و بیت سعید هم اکنون بهترین زوج خط حمله لیگ برتر هستند.

استقلال خوزستان, استقلال خوزستان, استقلال خوزستان, خطرناک بازیکن قهرمان آشنا


گل قهرمانی برای استقلال خوزستان


او فصل قبل برای تیم عبدالله ویسی هم 7 گل زد و هم 4 پاس گل داد. گل های دیدنی او در بازی با ذوب آهن، همیشه در یاد خوزستانی ها خواهد ماند. استقلال خوزستان با حضور ستارگانی چون زهیوی، بیت سعید، طیبی، جانفزا و ... توانست جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

حضور در تیم کی روش


رحیم زهیوی بعد از درخشش در استقلال خوزستان و قهرمانی با تصمیم کارلوس کی روش به تیم ملی دعوت شد و در اردوها حاضر شد؛ اما به علت مصدومیت بد موقع، بعضی بازی های تیم ملی ایران در راه جام جهانی را از دست داد.

استقلال خوزستان, استقلال خوزستان, استقلال خوزستان, خطرناک بازیکن قهرمان آشنا


با ارزش ترین بازیکن لیگ


رحیم زهیوی تا کنون، ارزشمندترین بازیکن لیگ به حساب می آید، او علاوه بر 3 گلی که زده است، 4 پاس گل داده است. آماری که می تواند در بازی با پرسپولیس بهتر نیز بشود.

فیلم جشن قهرمانی بازیکنان رئال در میدان سیبلس مادرید
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات