طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسی13 آبان یکی از جلوه های تجلی حرکت عاشورایی است
استمرار حرکت عاشورایی رسالت پلیس

رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات استان تهران گفت: 13 آبان یکی از جلوه های تجلی حرکت عاشورایی است.

محمودی, احزاب, استان تهران, آبان یکی جلوه تجلی حرکت عاشورایی

محمودی, احزاب, استان تهران
به نقل از خبرنگار گروه ، حجت الاسلام محسن محمودی، رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات استان تهران پیش از ظهر امروز در مراسم معارفه اش در این نهاد ضمن تشکراز آیت الله جنتی به جهت دفاع از رهنمودهای امام و مقام معظم رهبری اظهار داشت: آیت الله جنتی پرچمدار حرکت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات استان تهران ادامه داد: نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی پرچمدار یک حرکت بزرگ است و نقطه اوج آن در دی ماه سال 88 و تیرماه سال 78 نشان داده شد.

وی با بیان اینکه استان تهران تابلوی کشور است و باید در آن قدم های فرهنگی بزرگی برداشته شود، تصریح کرد: حتما باید در این مسیر راهبردهای جدیدی در شورای هماهنگی تبلیغات ایجاد شود.

حجت الاسلام محمودی افزود: برنامه های تبلیغاتی استان تهران و شهرستان ها بهم گره خورده و باید با عزم و اراده ای بیشتر در راستای تقویت آن فعالیت کنیم.

رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات استان تهران با اشاره به در پیش بودن 13 آبان گفت: 13 آبان یکی از جلوه های تجلی حرکت عاشورایی و همچنین تجلی شعار حیات بخش امام حسین(ع) هی هات من الذله است.

وی با بیان اینکه خدا را شاکریم که هر کجا را نگاه می کنیم استمرار عاشورا است، بیان داشت: گرامیداشت ایامی چون دهه فجر، 17 شهریور، روزقدس و مبارزه با فتنه و فتنه گران در 9 دی همگی ریشه های عاشورایی دارند.

حجت الاسلام محمودی با اشاره به اینکه امروز جلوه های نفوذ دشمن را مشاهده می کنیم، اظهار داشت: برخی می خواهند ارزش هایمان را از ما بگیرند اما شورای هماهنگی تبلیغات این اجازه را به دشمن نمی دهد و در برابر جنگ نرم و تهدیدات فرهنگی دشمن از کشور پاسداری می کند.


حرکتی فوق العاده وَ عجیب / لاک پشت سواری یکی ار حیوانات
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات