طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بین المللشکایت دسته جمعی کاربران از سامسونگ در آمریکا

شکایت دسته جمعی کاربران از سامسونگ در آمریکا

تشرف جمعی از شیعیان آمریکایی به حرم مطهر رضوی

مشتریان آمریکایی مدل جنجال برانگیز نوت 7 سامسونگ به دنبال طرح شکایت جمعی از این شرکت کره ای هستند.

آمریکا, نوت 7, کره جنوبی, شکایت دسته جمعی کاربران سامسونگ آمریکا

آمریکا, نوت 7, کره جنوبی, شکایت, بین الملل, سامسونگ

به نقل از به نقل از رویترز؛ مشتریان مدل نوت 7 سامسونگ در ایالت های نوادا، پنسیلوانیا و کالیفرنیا قصد دارند شکایتی گروهی علیه شرکت کره ای به علت فروش گوشی های هوشمند معیوب و خطرناک طرح کنند.


دردسرهای مدل نوت 7 بعد از انفجار چندین دستگاه برای سامسونگ تمامی ندارد. هرچند سامسونگ دیگر این مدل گوشی تلفن همراه را در بازار عرضه نمی کند و حتی مدل های فروخته شده را بعد گرفته است؛ بسیاری از مشتریان تصمیم گرفتند علیه سامسونگ شکایت رسمی طرح کنند.


سامسونگ هفته گذشته و درحالیکه فقط 2 ماه از عرضه مدل نوت 7 گذشته بود، توقف فروش این محصول دارای نقص را که خود به خود دچار انفجار و آتش سوزی می شود، متوقف کرد. سامسونگ برای بازبعد گیری 2.5 میلیون دستگاه نوت 7 اعلام امادگی کرده است. سخنگوی سامسونگ حاضر به اظهار نظر در مورد شکایت احتمالی از این شرکت نشد.


استفاده کنندگان از نوت 7 در سه ایالت نوادا، پنسیلوانیا و کالیفرنیا به هزینه ای که در این مدت به آنها تحمیل شده است معترض هستند.


اولین طرح شکایت از سامسونگ در این زمینه ماه گذشته و در آمریکا مطرح شد. این روزها خبرهایی از احتمال طرح چند شکایت در کره جنوبی نیز مطرح شده است.


نقل از ها حاکیست 38 کاربر گالکسی نوت 7 در کره جنوبی به دنبال شکایت قانونی از سامسونگ هستند. این افراد اعلام کردند بعد دادن گوشی معیوب به تنهایی کافی نیست زیرا بارها و بارها مجبور شده بودند برای تعویض باتری به نمایندگی های سامسونگ مراجعه کنند و علاوه بر آن به علت ترس و دلهره از آتش گرفتن گوشی در فشار روحی بوده اند.


هر کدام از شاکیان سامسونگ در کره جنوبی به دنبال دریافت غرامت 267 دلاری از این شرکت هستند.عروسی دسته جمعی جوانان یمنی زیر بمباران سعودی ها فیلم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات