طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیدر طول فصل شرایط فنی تیم ها بهتر می شود | سیچلو
شرایط فنی تیم استقلال از زبان بهتاش فریبا فیلم

مربی تیم ملی والیبال ایران گفت: هنوز ابتدای مسابقات لیگ است و برای قضاوت زود است، در طول فصل شرایط فنی تیم ها بهتر خواهد شد.

تیم ملی والیبال, مربی تیم ملی والیبال, خوان سیچلو, سیچلو طول فصل شرایط فنی تیم

تیم ملی والیبال, مربی تیم ملی والیبال, خوان سیچلو, لیگ برتر والیبال, توپ و تور
به نقل از خبرنگار، خوان سیچلو ، مربی تیم ملی والیبال ایران که برای تماشای دیدار دو تیم پیکان و شهرداری ارومیه به خانه والیبال آمده بود، درباره این دیدار گفت: با مسابقه اول نمی توان درباره کیفیت رقابت های لیگ قضاوت کرد و بدون شک در طول فصل شرایط تیم ها بهتر می شود.
سیچلو افزود: هر دو تیم نمایش نسبتا خوبی داشتند با این حال هنوز برای قضاوت زود است. از لحاظ فنی دو تیم خوب بودند اما برخی برخوردهای داخل زمین زیبنده نیست و باید بازیکنان به خصوص ملی پوشان کنترل بیشتری روی رفتار خود در زمین داشته باشند.
وی با اشاره به حضور برخی بازیکنان جوان در ترکیب تیم ها، گفت: برای جوانان والیبال ایران خوشحالم که پیشرفت کرده اند. امیدوارم تعداد زیادی از بازیکنان و تیم ها در طول لیگ پیشرفت کنند و بهتر شوند تا والیبال را با کیفیت بالاتری بازی کنند.
سیچلو ادامه داد: اگر سرمربی تیم ملی شوم خیلی خوشحال خواهم شد اما در صورتی که این سمت به من داده نشود هم حاضرم در هر پستی که فدراسیون تشخیص بدهد به والیبال ایران کمک کنم. هدف در واقع کمک به والیبال است.

تمامی شرایط برای اجرای برنامه های تیم ملی در شن یانگ مهیا است | ساکت
facebook google telegram twitter whatsApp