طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
کرمانیان میزبان زائرین اربعین حسینی در کربلا
تامین امنیت زائرین اربعین حسینی اولویت نخست است

تعداد ۱۵ ایستگاه خدمات دهی (موکب) برای اسکان و پذیرایی زائرین اربعین حسینی از استان کرمان ساماندهی شد.

میزبان, کربلا, کرمان, کرمانیان میزبان زائرین اربعین حسینی کربلا

میزبان, کربلا, کرمان, اربعین حسینی

به نقل از خبرنگار از ، رحیمی جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمان گفت: با هماهنگی های صورت گرفته با ستاد کربلا،چند قطعه زمین در شهر کربلا به منظور برپائی ایستگاه های خدمات رسانی به زائرین در اختیار ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمان قرار گرفته است.

وی از شروع به کار ایستگاه های پذیرایی و اسکان از تاریخ ۲۴ آبان امسال به مدت ۱۰ روز در کربلا خبر داد.

رحیمی افزود: ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمان واقع در شهر کرمان،میدان شورا روبروی حسینه ثارالله، و همچنین دفاتر این ستاد در همه ی شهرستان ها تابعه استان آماده دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی مردم ولایتمدار استان کرمان به منظور خدمت رسانی هرچه باشکوه تر به زائران در ایام اربعین حسینی(علیه السلام) است.

با استعانت از حضرت سید الشهدا(سلام الله علیه) و به همت عاشقان ابا عبدالله الحسین(علیه السلام) و با پیگیری ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمان،تعداد ۱۵ ایستگاه خدمات دهی (موکب) از شهرستانهای کرمان ،رفسنجان ،سیرجان ،شهربابک ،کهنوج ،انار و عنبر آباد وظیفه اسکان و پذیرایی زائران پیاده اربعین حسینی(علیه السلام)در کربلا را به عهده دارند.

این ستاد در موعد مقرر نسب به واگذاری این زمین ها به مسئولین ایستگاها (موکب ها) جهت آماده سازی مکان برای پذیرایی از زائرین اربعین در کربلای معلا اقدام خواهد نمود.

شماره حساب ۱۹۳۰۷۲۵۰۳۰۴ و شماره کارت ۹۵۸۴۷۰۸۸۱۰۱۱۵۸۹۲ بانک سپه به نام ستاد بازسازی عتبات عالیات برای جمع آوری وجوه نقدی محبان اهل بیت عصمت و طهارت منظور شده است.

موکب حرم حضرت معصومه(س) اربعین حسینی(ع) در کربلا برپا می شود
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات