طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیبرای بازی در بهترین تیم جهان پیر نیستم | مودریچ
برچسب ها:
پیروزی پیکان در برابر تیم دوم پرسپولیس در بازی دوستانه

لوکا مودریچ روز گذشته به صورت رسمی قراردادش با رئال را تا 2020 تمدید کرد تا 4 سال دیگر نیز به حضور در جمع کهکشانی ها ادامه دهد.

ورزش سه: مودریچ از سال 2012 در رئال حضور دارد و توانسته با این تیم به افتخاراتی در سطح باشگاهی دست یابد. او که این روزها مصدوم است، در نشستی خبری کمپانی کرده و با خوشحالی از تمدید قرارداد خود صحبت کرد.


مودریچ به خبرنگاران گفت: «این یک روز بسیار ویژه برای من است. به خاطر تمدید با رئال بسیار خوشحال و هیجان زده ام. رئال بهترین باشگاه دنیاست و باید از فلورنتینو پرز (رئیس رئال) به علت اعتمادی که به من داشت، تشکر کنم.

می توانم قول بدهم که به تلاشم برای کمک به موفقیت های بیشتر رئال ادامه دهم. امیدوارم که به افتخارات بیشتری در سال های آتی دست یابیم.»

رئال مادرید, رئال مادرید, رئال مادرید, مودریچ بازی بهترین تیم جهان پیر نیستم

رئال مادرید


مودریچ در مورد حالت مصدومیت خود گفت: «احساس بسیار خوبی دارم و هر روز شرایطم بهتر می شود. سخت در تلاش هستم تا هرچه زودتر به میادین برگردم. الان وضعیتم نسبت به گذشته بهتر شده ولی اینکه چه زمانی باز خواهم گشت، هنوز مشخص نیست.»

مصدومیت های متوالی: «فکر نمی کنم عمده مصدوم شده باشم و هر زمان که از مصدومیت برگشته ام، بهتر و موثرتر بازی کرده ام.


31 سال دارم و شاید عده ای فکر کنند برای بازی در رئال پیر شده ام؛ اما اینطور نیست. هنوز سال های بیشتری می توانم در اوج باشم و به رئال برای کسب قهرمانی های بیشتر کمک کنم.


بدترین مقطع حضورم در رئال مصدومیتم در سال 2014 بود که باعث شد مدت زیادی از میادین، دور بمانم و بهترین روزهای حضورم نیز فتح دسیما در لیسبون و اوندسیما در میلان بوده اند.»

ارتباط با زیدان: «زیدان از همان روز اول تاثیر مثبتی روی همه بازیکنان گذاشت. حتی زمانی که دستیار آنچلوتی بود نیز رابطه ما با او بسیار خوب بود. من و دیگر بازیکنان به شدت پشتیبان و قدردان او هستیم.»

سبک بازی تیم ملی در جهان منسوخ شده است
facebook google telegram twitter whatsApp