طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
نصب تمثال 2300 هزار شهید در خمینی شهر
آیین گرامیداشت شهیدان محله اسفریز خمینی شهر برگزار شد

آئین رونمائی از تمثال ونصب المان های شهری 2300 شهید خمینی شهر با حضور مسؤولان شهرستان برنقل ازد.

اصفهان, نصب تمثال, در خمینی شهر, نصب تمثال شهید خمینی شهر

اصفهان, نصب تمثال, در خمینی شهر, شهید
به نقل از از ،احمد رضوانی در آئین رونمائی از تابلوهای شهری و تمثال 2300 شهید خمینی شهر اظهار کرد: اجلاسیه ملی شهدای شهرستان یک تحول و رخداد بزرگ فرهنگی و مذهبی برای تاریخ خمینی شهر محسوب می شود.

وی در ادامه اضافه کرد: یکایک مسؤولان امروز نظام مدیون خون شهدا هستند چراکه اگر شهدا نبودند امروز ما هیچ مسؤولیتی نداشتیم و اگر در مسیری که می رویم خلاف راه شهدا قدم برداریم قطعاً در مقابل خون شان مدیون خواهیم شد.

فرماندار خمینی شهر با انتقاد از عدم همکاری بخشی از مسؤولان شهرستان برای برگزاری اجلاسیه ملی شهدا گفت: با قاطعیت اعلام می کنم با اندک کسانی که عدم همکاری در اجرای اجلاسیه شهدا را داشتند و کوتاهی کردند برخورد خواهم کرد و هیچ گونه بهانه تراشی در این رابطه مورد قبول نیست.

وی بابیان اینکه بر اساس نقل از های واصله اکثریت مسؤولان و ادارات شهرستان همکاری خوبی با مسئولین برگزاری اجلاسیه داشته اضافه کرد: از همه مسئولین شهرستان می خواهم نهایت همکاری آمادگی و پیش بینی های لازم را برای برگزاری اجلاسیه ملی شهدا خمینی شهر انجام دهند.

رضوانی با اشاره به فعالیت ده ساله شورای سیاست گذاری کنگره ملی شهدا خمینی شهر تصریح کرد: شهدا خمینی شهر جز افتخارات میهن اسلامی ما محسوب می شوند و هر اقدامی که برای پاس داشت شهدا صورت می گیرد وظیفه ما مسؤولان است.

علی اصغر حاج حیدری شهردار خمینی شهر نیز در ادامه بیان کرد: فعالیت های انجام شده برای اجلاسیه ملی شهدا کمترین کاری است که در مقابل ایثار آن ها می توان انجام داد.

وی حمایت مردم از مسؤولان را مهم ترین انگیزه آن ها دانست و گفت: مجموعه شهرداری و شورای شهر با همه توان و قدرت و امکانات برای کمک به برگزاری باشکوه اجلاسیه ملی شهدا وارد عمل شده است.

شهردار خمینی شهر بابیان اینکه اعتقاد داشتیم تمثال و تابلوهای شهدا باید در شأن و جایگاه خمینی شهر شود افزود: تلاش زیادی شد تا با خلاقیت و ابتکار عملی با استفاده از نظر هنرمندان طرح تابلو شهدا شهرستان طراحی شود و در اجرا پیام خاص خود به نمایش بگذارد.

وی با اشاره به اینکه در طراحی تمثال شهدا خمینی شهر تلاش شد از اشکال و طرح های ماندگار و همخوان با خمینی شهر استفاده شود اضافه کرد: تابلوهای شهری شهدا نماد ایثار و شهادت و فضای مذهبی و ولایت مداری مردم خمینی شهر است.

حاج حیدری با اشاره به اینکه توان و قدرت مالی شهرداری خمینی شهر محدود است اظهار کرد: با ابتکاری عملی بکار گرفته با همکاری و مشارکت یکی از تولیدکنندگان صنعتی تهیه و ساخت تابلوهای شهدا خمینی شهر به روش امانی و پیمانی انجام شد.

وی از نصب تصاویر 10 سردار شهید خمینی شهر در ورودی های این شهر گفت و خاطرنشان کرد: شورای شهر همکاری و حمایت خیلی خوبی را با مجموعه شهرداری در نصب المان های شهدا خمینی شهر داشت است که از آن ها سپاس گذاریم.نصب بزرگ ترین بیرق حسینی کشور بر بلندترین مکان خمینی شهر
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات