طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بین المللهجوم گردشگران اسرائیلی به شبه جزیره سینا در مصر
هجوم گردشگران اسرائیلی به شبه جزیره سینا

یک روزنامه صهیونیستی از افزایش چشمگیر روند سفر گردشگران اسرائیلی به شبه جزیره سینا در مصر خبر داد.

هجوم, شبه جزیره سینا, مصر, هجوم گردشگران اسرائیلی شبه جزیره سینا مصر

هجوم, شبه جزیره سینا, مصر, گردشگران اسرائیلی, بین الملل, معاریو
به نقل از ؛ روزنامه صهیونیستی «معاریو» در شماره امروز خود از افزایش سفر گردشگران اسرائیلی به منطقه شبه جزیره «سینا» در کشور مصر خبر داد.

معاریو در این خصوص نوشت: حتی افزایش روند تهدیدات و خطرهای امنیتی نیز نتوانست مانع سفر گردشگران اسرائیلی به شبه جزیره سینا برای بهره بردن از سواحل آنجا شود، چون به خوبی می دانند هزینه چنین سفری برای آنها در سواحل بندر «ایلات» چقدر گران تمام خواهد شد.

این روزنامه صهیونیستی در ادامه نقل از خود از افزایش روند سفر گردشگران اسرائیلی به صحرای سینا می افزاید: علی رغم هشدارهای بی شمار و مکرری که در گذرگاه مرزی طابا درباره وخامت اوضاع امنیتی در شبه جزیره سینا به گردشگران داده می شود، اما نشانی از ناامنی به خصوص بعد از ورود به خاک مصر مشاهده نمی شود و همین موجب شده تا گردشگران یهودی و عرب بسیاری به سینا سفر کنند.

به نوشته معاریو براساس آمار رسمی وزارت مهاجرت و اسکان اسرائیل، درحالی که تا دو هفته پیش شمار گردشگران اسرائیلی در سینا بالغ بر حدود 4 هزار نفر می شد، تنها ظرف هفته گذشته حدود 7 هزار اسرائیلی از گذرگاه طابا وارد خاک شبه جزیره سینا شدند تا چند روزی را در سواحل سینا به استراحت و تفریح سپری کنند.

مقصد گردشگران اسرائیلی در شبه جزیره سینا شهر ساحلی «شرم الشیخ» در دماغه شبه جزیره سینا در کرانه دریای سرخ است.

مهمترین حادثه امنیتی که این منطقه شاهد آن بود، سقوط هواپیمای مسافربری روسی ایرباس 321 بود که 23 دقیقه بعد از آنکه از شرم الشیخ به مقصد سن پترزبورگ روسیه اوج گرفت، در شبه جزیره سینا مصر سقوط کرد و تمامی 224 سرنشین آن کشته شدند.

همچنین رسانه های مصر از فعالیت داعش در این شبه جزیره و دخالت این گروه در ناامنی های این منطقه خبر می دهند.

پنج نظامی مصری درشبه جزیره سینا کشته شدند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات