طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

بین المللکره شمالی بار دیگر کره جنوبی را تهدید کرد
توان موشکی کره جنوبی؛ کره شمالی بهتر است کمی بترسد!

کره شمالی، بار دیگر کره جنوبی را تهدید و اعلام کرد در صورت نشانه حمله از سوی کره جنوبی و آمریکا، کاخ آبی و سئول به زمین سوخته تبدیل خواهند شد.

کره جنوبی, آمریکا, تهدید, کره شمالی بار کره جنوبی تهدید

کره جنوبی, آمریکا, تهدید, بین الملل, کره شمالی, سئول, زمین سوخته, کاخ آبی
به نقل از ؛ به نقل از خبرگزاری فرانسه، کره شمالی در مطلبی در نشریه «رودونگ سینمون» (نشریه حزب حاکم کره شمالی) بار دیگر کره جنوبی را تهدید و اعلام کرد در صورت نشانه حمله از کره جنوبی و آمریکا، کاخ آبی و سئول به زمین سوخته تبدیل خواهند شد.

در این مطلب آمده است: حملات پیشگیرانه ارجحیتی نیست که فقط به عروسک های کره جنوبی و آمریکا داده شده باشد. زمانی که ما نیز روش واکنش نیروهای انقلابی مان را به عنوان حمله پیشگیرانه داریم.

این منبع افزود: اگر آمریکا و قدرت های جنگ طلب جرات بازی هسته ای پیشگرانه داشته باشند، سراسر کره جنوبی به دریای آتش و خرابه تبدیل خواهد شد و پایگاه های نظامی آمریکا در منطقه عملیاتی اقیانوس آرام تبخیر و قاره آمریکا به جهنم تبدیل خواهد شد.

این مقاله با اشاره به سامانه ضد موشکی تاد، خاطر نشان می کند: حمله به ابزارهای حملات هسته ای ما با سامانه موسوم به تاد، هرگز ممکن نخواهد بود و این اقدام یک ژست فانتزی است.

این نشریه افزود: کره جنوبی باید به احتمال حملات روسیه و چین در صورت مداخله سامانه تاد بیاندیشد.

این نشریه همچنین در مورد تحریم های جدید علیه کره شمالی بعد از پنجمین آزمایش هسته ای ،یادآور شد: دشمنان تلاش می کنند روابط اقتصادی ما را با خارج مسدود کنند ، ما ملتی نیستیم که ناامید شویم.

تصویر سلفی جنجالی دو ورزشکار کره شمالی و کره جنوبی
facebook google telegram twitter whatsApp