طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

علمی آموزشیجزئیات ثبت نام رشته تحصیلی نیمه متمرکز علوم ورزشی
17 مهر ماه شروع ثبت نام آزمون / جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش

مشاور عالی سازمان سنجش از شرایط و نحوه ثبت نام در رشته علوم ورزشی خبر داد.

مشاور عالی سازمان سنجش, داوطلبان کنکور, داوطلبان علوم ورزشی, جزئیات ثبت نام رشته تحصیلی نیمه متمرکز علوم ورزشی

مشاور عالی سازمان سنجش, داوطلبان کنکور, داوطلبان علوم ورزشی, رشته تحصیلی نیمه متمرکز, حسین توکلی

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت وگو با خبرنگار ؛ گفت: طبق مصوبه کلیه داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان معرفی شده چند برابر ظرفیت هر یک از کد رشته ­های تحصیلی نیمه متمرکز علوم ورزشی دوره های روزانه، شبانه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و آموزش تربیت بدنی پردیس های دانشگاه فرهنگیان در سایت سازمان اعلام شده است در صورت تمایل برای کمپانی در سایر مراحل (آزمون عملی) باید نسبت به پرداخت مبلغ یکصد و هشتاد هزار ریال بابت هزینه آزمون عملی به صورت اینترنتی به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، همزمان با اعلام نتایج معرفی شدگان از تاریخ 95/7/28 لغایت 95/8/8 با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اقدام کنند.


وی ادامه داد: لازم به توضیح است کلیه داوطلبانی که در رشته تحصیلی نیمه متمرکز علوم ورزشی دوره های روزانه ، شبانه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و یا رشته آموزش تربیت بدنی پردیس های دانشگاه فرهنگیان در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت قرار گرفته اند، فقط می بایست یکبار هزینه مذکور را پرداخت نمایند.


توکلی اظهار داشت: همچنین داوطلبان ضرورت دارد برای اطلاع از زمان و محل برگزاری آزمون عملی، محل اخذ گواهی سلامت کامل جسم و روان و میزان هزینه اخذ این گواهی، به اطلاعیه ای که در روز دوشنبه مورخ 95/8/17 در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان و همچنین نشریه پیک سنجش منتشر می گردد مراجعه نمایند.


وی افزود: داوطلبان معرفی شده چند برابر ظرفیت رشته­ های تحصیلی نیمه متمرکز علوم ورزشی دوره های روزانه، شبانه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و آموزش تربیت بدنی پردیس های دانشگاه فرهنگیان در صورت عدم پرداخت هزینه آزمون عملی ، برای آنان کارت ورود به جلسه صادر نمی شود.


توکلی تصریح کرد: کلیه معرفی شدگان چندبرابرظرفیت رشته های نیمه متمرکز آموزش تربیت بدنی پردیس های دانشگاه فرهنگیان وابسته به وزارت آموزش وپرورش علاوه بر موضوع بند (ه‍) این اطلاعیه می بایستی طبق اطلاعیه ای که در دهه آخر آذر ماه توسط این سازمان برای کمپانی در گفتگو تخصصی و بررسی صلاحیت های عمومی که در دو قسمت مجزا توسط آموزش وپرورش استان محل اقامت داوطلب برگزار می شود، کمپانی نمایند. در غیراینصورت به منزله انصراف فرد از ادامه گزینش تلقی می گردد.


وی یادآور شد: به عبارتی کلیه داوطلبان باید حائز شرایط گفتگو و بررسی صلاحیت های عمومی بوده تا درگزینش نهائی که براساس ضوابط این سازمان در بهمن ماه انجام می گردد باشند.


شروع ثبت نام دوره های جدید آموزش متمرکز در کرمان
facebook google telegram twitter whatsApp