طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیامروز، ارتش یک نیروی متدین است / باید بر خلاف میل دشمن حرکت کنیم
پهپاد امروز، چشم بینا و بازوی بلند نیروی زمینی ارتش است

ارتش متدین, فرمانده نیروی زمینی ارتش, امیر احمدرضا پوردستان, خلاف میل دشمن حرکت امروز ارتش نیروی متدین

ارتش متدین, فرمانده نیروی زمینی ارتش, امیر احمدرضا پوردستان, نیروی زمینی ارتش
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران از لحاظ تدین در ظاهر و باطن نمونه است.


به نقل از حوزه ؛ امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع معاونان و روسای عقیدتی سیاسی تهران و پیشکسوتان ارتش اظهار داشت: ما نباید از دشمن تبعیت کنیم، بلکه باید در برابر حرف زور و یاوه گویی آنان ایستادگی کرده و برخلاف میل آنها حرکت نماییم و در پیشبرد اهداف اسلامی خود کاملا هوشیارانه و آگاهانه عمل کنیم.


وی با بیان اینکه ما باید اصلی ترین پیام امام حسین(ع) را الگوی رابطه با دشمنان خود قرار دهیم اظهار داشت: "هیهات منا الذله" پیامی بود که حضرت سیدالشهدا(ع) برای نسل های آینده به یادگار گذاشت. با رصد تاریخ متوجه خواهیم شد که در دوره های گذشته با تبعیت از دشمنان تمام اختیارات کشور در دست دشمنان قرار داشت، اما ما با الگوبرداری از کلام و پیام امام حسین(ع)، تدابیر حکیمانه امام راحل و مقام معظم رهبری(حفظه الله) در عدم تبعیت از دشمن گام برداشته و مقابل آنها ایستادگی خواهیم کرد.


وی با اشاره به نقش سازمان عقیدتی سیاسی در ارتش جمهوری اسلامی ایران اذعان داشت: فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) فرمودند: «امروز ارتش کشور ما یک ارتش متدین است» این سخن مقام معظم رهبری(حفظه الله) درست بودن راه سازمان عقیدتی سیاسی را بیان می کند که این مدال افتخاری بر سینه ارتشیان زحمت کش و ولایت مدار است.


فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان سخنانش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران از لحاظ تدین در ظاهر و باطن نمونه است و رابطه بین کارکنان و سربازان نشات گرفته از تدین پاک و خالص آنهاست.امروز ارتش در قلوب مردم متدین جای دارد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات