طاها پخش

رونمایی از سند هویتی شهید « علی بخشی» در یادواره شهدای کارمند لرستان
رونمایی سند هویتی «شهید یوسفی فر» از شهدای انتظامی

مسئول بسیج کارمندان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) گفت:در اولین یادواره 261 شهید کارمند استان لرستان سند هویتی شهید شاخص «محمدعلی علی بخشی» و نرم افزار «شهید عبدالحسین مبشر» رونمایی شد.

بسیج, رونمایی, یادواره شهدا, رونمایی سند هویتی شهید علی بخشی یادواره شهدای کارمند لرستان

بسیج, رونمایی, یادواره شهدا, سندهویتی, لرستان
به نقل از خبرنگار از ؛ سرهنگ صارمیان اظهار داشت:شهید محمد علی علی بخشی از شهدای شاخص کارمند بودند که امروز از سند هویتی این شهید والا مقام رونمایی شد.

وی افزود: همچنین نرم افزار «شهید عبدالحسین مبشر» نیز در یادواره شهدای کارمند رونمایی و با دستان سردار کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) در لرستان به مادر این شهید والا مقام تقدیم شد.

گفتی است ، شهید محمد علی علی بخشی در خانواده ای متدین و مذهبی در شهرستان الیگودرز چشم به دنیا گشود وی با خلق وخوی حسنه و رفتار و کردار انسانی نمونه ای از یک انسان مسلمان متعهد و انقلابی بود.

وی در رشته کشتی صاحب عنوان و قهرمان ورزشی و اخلاق کشور بود که در دوران شکل گیری انقلاب اسلامی ایران و با آغاز جنگ تحمیلی تحت رهبری امام خمینی(ره) با عشق و علاقه پاک و شجاعتی غیرقابل توصیف در تمام صحنه ها پا به پای اقشار مردم فعالانه حضور پیدا می کرد.

در راستای ارزش های والای انقلاب اسلامی و با شعله ور شدن آتش جنگ تحمیلی این شهید والامقام به فرمان ملکوتی رهبرش لبیک گفت و جان برکف با خیل رزمندگان اسلام به سوی جبهه های نبرد علیه حق باطل رهسپار شد.

وی ضمن مجروح شدن در عملیات والفجر مقدماتی در عملیات خیبر به شهادت رسید؛ دو فرزند او «برزو علی بخشی» در منطقه سردشت و «اسفندیار علی بخشی» در عملیات آزادسازی شهر ماووت عراق به درجه رفیع شهادت رسیدند.

اسدآباد، میزبان یادواره شهدای کارگری، کارمندی و اصناف
facebook google telegram twitter whatsApp