طاها پخش

فرهنگی و هنریتریلر جدید «Assassin’s Creed» را اینجا ببینید
فیلم منتخب بهترین لحظات سری جدید خندوانه را اینجا ببینید

تا دو ماه دیگر فیلم «فرقه اساسین» (Assassin’s Creed) اکران می شود. دومین تجربه ی کمپانی یوبی سافت در زمینه ی فیلم سازی که به نظر می رسد که یک سر و گردن از سایر فیلم هایی که از روی بازی ساخته شده اند، بهتر باشد.

مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: تا دو ماه دیگر فیلم «فرقه اساسین» (Assassin’s Creed) اکران می شود. دومین تجربه ی کمپانی یوبی سافت در زمینه ی فیلم سازی که به نظر می رسد که یک سر و گردن از سایر فیلم هایی که از روی بازی ساخته شده اند، بهتر باشد. هر چه باشد کلی بازیگر مطرح در این فیلم بازی می کنند و کارگردانی آن را هم «جاستین کرتزل» (Justin Kurzel) برعهده دارد.

یوبی سافت, تریلر, فرقه اساسین, تریلر Assassin’s Creed اینجا ببینید

فرقه اساسین, تریلر, یوبی سافت


امروز تریلر جدیدی از این فیلم منتشر شده و قسمت های بیشتری از روند داستانی را نشان می دهد. «مایکل فاسبندر» (Michael Fassbender) که در نقش قهرمان این فیلم حضور دارد در تریلر جدید یاد می گیرید که یک اساسین باشد و مانند آن ها مبارزه کند. این تریلر روی مبارزه ها تمرکز ویژه ای دارد و صحنه هایی از دنیای مدرن و دنیای قدیمی را نشان می دهد.

همچنین سازندگان فیلم سعی کرده اند که از انیمیشن های کامپیوتری در ساخت فیلم بسیار کم استفاده کنند تا تمام اتفاقات حس طبیعی خودش را داشته باشد. ماجراهای زمان قدیم فیلم در اسپانیا رخ می دهد و همان طور که از قبل گفته شده هیچ کدام از اساسین های مطرح مجموعه ی فرقه ی اساسین در آن حضور ندارند.

فیلم فرقه اساسین قرار است در تاریخ ۱ دی ماه اکران می شود. در ادامه می توانید تریلر جدید فیلم Assassin’s Creed را مشاهده کنید:

 در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی عکس زیر کلیک کنید:
تمام فیلم های حادثه نیس فرانسه را اینجا ببینید فیلم
facebook google telegram twitter whatsApp