طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

انتخاباتترامپ، رقبایش را به فساد به نفع دولت های خارجی متهم کرد
عکس های ٦ زنی که ترامپ را متهم به فساد اخلاقی کردند

در حالی که «دونالد ترامپ» از لابی های خارجی از جمله عربستان، کمک های مالی دریافت می کند اما از رقبای خود بخاطر دریافت این پول ها انتقاد کرد.

متهم, فساد, دولت های خارجی, ترامپ رقبایش فساد نفع دولت خارجی متهم

متهم, فساد, دولت های خارجی, کمک مالی, رقابت, دونالد ترامپ, بین الملل, عربستان سعودی
به نقل از به نقل از اینترسپت، «دونالد ترامپ» نامزد جنجالی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از تاثیرات لابی های خارجی در انتخابات های متفاوت در این کشور انتقاد کرد و ضمن درخواست برای منع شدن نامزدهای آمریکایی از قبول این کمک ها، رقبای خود را به فساد به نفع دولت های خارجی متهم کرد.

اطلاعات بدست آمده نشان می دهد عربستان علاوه بر کمک های مالی به هیلاری کلینتون، مبالغی را نیز به ترامپ پرداخت کرده است.

بر این اساس، «مارک لمپکین» که طی یک دیدار انتخاباتی ترامپ در ماه سپتامبر در هتل بین المللی او کمپانی کرده بود، از لابی گرهای رسمی پادشاهی سعودی بوده که حدود 2700 دلار به ترامپ کمک مالی کرد.

در حالی که خود ترامپ از تامین کنندگان مالی خارجی کمک می گیرد اما می گوید «هیلاری کلینتون» به این علت تمایل دارد به سمت لابی های خارجی برود چون آنها او را کنترل می کنند.

نقل از های بدست آمده نشان می دهد ترامپ از چندین فرد و لابی متفاوت کمک مالی دریافت کرده است. از جمله این افراد می توان علاوه بر لمپکین به «دیوید تاماسی» لابی گر ثبت شده ی جمهوری کونگو، «باب لوینگستون» نماینده جزایر کوراسائو و سن مارتن و همچنین مقاماتی از گروه های لابی گری کشورهای متفاوت از جمله مرکز رسانه ای و مطالعاتی دادگاه سلطنتی عربستان اشاره کرد.

ترامپ به نفع داعش عمل می کند
facebook google telegram twitter whatsApp