طاها پخش

مجازیمدیریت پیامک ها با "GO SMS"
دانلود بهترین نرم افزار مدیریت پیامک ها

با استفاده از نرم افزار GO SMS می توانید پیامک های دریافت شده را در محیط بسیار جدید و زیبا بخوانید و برای مخاطبین خود پیامک ارسال کنید.

به نقل از خبرنگار ؛ GO SMS برنامه ای مناسب برای مدیریت کامل پیامک ها و پیام های چند رسانه ای گوشی موبایل شما می باشد. بیش از 200 تم زیبا، بیش از 800 شکلک، SMS و MMS رایگان، پاسخ خودکار به اس ام اس ها، جعبه پیام خصوصی برنامه ریزی شده و بسیاری از قابلیت های دیگر از امکانات این برنامه به شمار می آیند.

GO SMS Pro Premium, GO SMS, مدیریت پیامک, مدیریت پیامک

GO SMS Pro Premium, GO SMS, مدیریت پیامک


ویژگی های نرم افزار GO SMS :
امکان طراحی پوسته اختصاصی برای نرم افزار استفاده از پوسته های موجود برای GO SMS PRO دارای پوشه های تقسیم بندی مانند ورودی، خروجی و پوشه های رمز دار امکان ایجاد پوشه برای مدیریت بهتر بر روی پیامک ها و پیام های چند رسانه ای مدیریت سریع و بسیار آسان بر روی متون ارسال سریع پیامک ها و پیام های چندرسانه ای پشتیبانی از بسیاری از زبان های جهان دسته بندی پیام ها پشتیبانی از مسنجرها و چت پشتیبان گیری از پیامک ها و پیام های چند رسانه ای به همراه تنظیمات دارای ویجت برای دسترسی سریع در صفحه خانگی در دو سایز ویژگی ارسال اطلاعات توسط ایمیل امکانات کامل برای نوشتن و شناسایی دست خط به همراه رنگ ها و… پشتیبانی از انواع شکلک ها به اشتراک گذاری فوق العاده سریع تنظیمات امنیتی و لیست سیاه

تصاویری از محیط برنامه


GO SMS, GO SMS Pro Premium, مدیریت پیامک, مدیریت پیامک

GO SMS, مدیریت پیامک, GO SMS Pro Premium, مدیریت پیامک

GO SMS Pro Premium, GO SMS, مدیریت پیامک, مدیریت پیامک

• دانلود و مشخصات فایل

GO SMS Pro Premium, مدیریت پیامک, GO SMS, مدیریت پیامک


مدیریت پیامک, GO SMS, GO SMS Pro Premium, مدیریت پیامک


حجم: 13 مگابایت

نسخه : 7.16

نوع فایل: apkبا "GO SMS" پیامک های خود را مدیریت کنید دانلود
facebook google telegram twitter whatsApp