طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیروایت فردوسی پور از اثرگذارترین آیتم 90
فیلم عادل فردوسی پور دَر دورهمی 20سال پیش مهران مدیری

عادل فردوسی پور و برنامه 90 این روزها برای آیتمی 6 دقیقه ای از ناب ترین رفاقت فوتبالی، حسابی سر و صدا به پا کرده اند.


فردوسی پور

خبرگزاری خبرآنلاین: این روزها پخش گفتگو ای از دو پسر بچه قائمشهری ، حسابی فضای ورزش ایران را تحت تاثیر قرار داده است. محمد، پسر نابینای عاشق نساجی که هر بازی تیم مورد علاقه اش را با عادل، یکی از دوستانش به ورزشگاه می رود و دوستش بازی را برایش تعریف می کند ، الآن قهرمان های فضای مجازی هستند. آنها عاشق ترین رفقای فوتبالی هستند.


عادل فردوسی پور دو روز پس از پخش این کلیپ در برنامه اش درباره اش با خبرآنلاین به گفت و گو نشسته است. او در این باره می گوید:«راستش از چند ماه قبل دوست خوبم رضا عباس زاده این سوژه را درباره اش برای مان حرف زده بود و قرارمان این بود که نقل ازی از این دو نوجوان برای روز جهانی نابینایان بسازیم. ماجرای شان خب مطمئن بودیم اثرگذار می شود. راستش را بخواهید فکر می کنم آیتم این دو نوجوان یکی از بهترین آیتم های چندسال اخیر 90 بوده است.این جنس از رفاقت تاثیرگذار است و مطمئن بودیم وقتی پخش شود، تاثیرگذاری زیادی خواهد داشت و انصافا بچه ها هم آیتم خیلی خوبی ساخته بودند.»


او درباره اینکه آیا می دانسته غیر از محمد، پسر نابینای دیگری هست که توانسته فوتبال را به همین شکل پیگیری کند و الآن یکی از معتبرترین مفسرین فوتبال بی بی سی جهانی است هم گفت:«راستش پیشتر چیزهایی درباره مانی جزمی شنیده بودم که فوتبال را اینگونه پیگیری می کند و دوست دارد اما نمی توانستم دقیقا متوجه شوم که او چگونه فوتبال را لمس می کند تا اینکه به سوژه محمد رسیدیم و تحت تاثیر قرار گرفتیم.»

عادل فردوسی پور در حال تدریس / عکس
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات