طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بین المللالجزایر به جمع تحریم کنندگان حج عمره پیوست
مراکش حج عمره را تحریم کرد

رسانه های الجزایری اعلام کردند آژانس های گردشگری و مسافرتی این کشور، مناسک حج عمره امسال را تحریم کردند.

عربستان, حج عمره, تحریم کنندگان, الجزایر تحریم کنندگان حج عمره پیوست

عربستان, حج عمره, تحریم کنندگان, مناسک حج, بین الملل, الجزایر, دریافت عوارض
به نقل از ؛ به نقل از روزنامه الجزایری « الخبر »، آژانس های گردشگری و مسافرتی الجزایر اعلام کردند در صورتی که عربستان قانون جدید دریافت عوارض را که برای کمپانی کنندگان در مناسک حج عمره تصویب کرده است لغو نکند، حج عمره امسال را تحریم می کنند.

این آژانس ها اعلام کردند هزینه های مربوط به حج عمره امسال به حدی افزایش یافته که مردم این کشور دیگر از عهده پرداخت آن بر نمی آیند.

این روزنامه به نقل از یک مقام مسئول در اتحادیه آژانس های گردشگری و مسافرتی الجزایر گفت: تصمیم مقامات سعودی به افزایش عوارض کمپانی در حج عمره باعث شد این آژانس ها حج عمره را تحریم کنند.

این مسئول افزود: تقاضا برای حج عمره امسال در الجزایر 70 درصد کاهش یافته و این کم استقبالی ، آژانس های مسافرتی را برای نام نویسی ترغیب نخواهد کرد.

وی اظهار داشت روند امضای قرار داد با شرکای سعودی و تعیین قیمت و ثبت نام به حال تعلیق درآمده و همه منتظر تصمیمات جدید مراکز و سازمان های ذیربط سعودی هستند.

مقامات سعودی پیشتر اعلام کرده بودند تصمیم دارند عوارض جدیدی را برای صدور روادید حج تمتع و عمره به میزان 2000 ریال سعودی «معادل 100 هزار دینار الجزایر » دریافت کنند و این تصمیم باعث می شود هزینه رفتن به حج عمره برای مردم الجزایر تا 35 درصد افزایش یابد.

مغربی ها سفر حج عمره را تحریم کردند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات