طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
تحویل واگن های ساخت واگن پارس به ناوگان ریلی
سریع ترین فولکس واگن دنیا ساخته شد

6 دستگاه واگن تند رو ساخت کمپانی واگن پارس اراک به ارزش 150 میلیارد ریال تحویل ناوگان ریلی کشور شد.

قطار, ناوگان, واگن, تحویل واگن ساخت واگن پارس ناوگان ریلی

قطار, ناوگان, واگن, ریل, تندرو

به نقل از از اراک؛ محمدرضا مختاری مدیرعامل کمپانی واگن پارس اراک با اعلام این خبر گفت : واگن های مسافربری ساخت این کمپانی چهار تخته و مجهز به سیستم ترمز دیسکی، سیستم هوشمند چندرسانه ای و سیستم بهداشتی سازگار با محیط زیست است.

مختاری قیمت تمام شده هر واگن مسافربری را 25 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این واگن ها ویژگی پشتیبانیِ سرعت 160 کیلومتر بر ساعت را دارند که با کمی تغییرات می توان این پشتیبانی را تا 200 کیلومتر در ساعت ارتقا داد.

مدیرعامل کمپانی واگن پارس اراک بیان کرد: 30 دستگاه واگن باری ساخت این کمپانی نیز با قیمت هر واگن دو میلیارد و 400 میلیون ریال با تحویل به کمپانی های بهره بردار فولادیار و توکاریل به ناوگان ریلی کشور پیوست.

مختاری بیان کرد: 20 دستگاه واگن باری در آبان ماه و 12 دستگاه واگن مسافربری در بهمن ماه سال جاری از سوی کمپانی واگن پارس اراک به کمپانی های بهره بردار تحویل می شود.

وی گفت: همچنین قرارد داد ساخت 350 واگن باری و 33 دستگاه واگن مسافربری از سوی کمپانی واگن پارس با کمپانی های بهره بردار داخلی امضاء شده که تا پایان سال آینده به ناوگان ریلی کشور تحویل می شود.تحویل نخستین واگن ها بِه خط 2 مترو مشهد / عکس
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات