طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیبه کسی رای دهیم که روز قیامت از ما سوال شد، جواب داشته باشیم | آیت الله موحدی
آیت الله موحدی نجفی حادثه خونین کابل را محکوم کرد

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: ما باید کسانی را انتخاب کنیم که وقتی در آخرت از ما سوال شد که چرا به فلانی رای دادی؟ بتوانیم بگوییم که به علت رهنمودهای رهبری و علمای اسلام این انتخاب را انجام داده ایم.


موحدی کرمانی

خبرآنلاین: دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: در انتخابات آتی، باید با توجه به ارشادها و رهنمودهای مقام معظم رهبری به پای صندوق های رای برویم.

آیت الله موحدی کرمانی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز در مراسم سالگرد ارتحال آیت الله مهدوی کنی با بیان اینکه ایشان عالمی مبارز، تلاشگر و ولایی بود که در راه دین از دادن هرچه داشت، مضایقه نکرد، گفت: ایشان در هر جایگاهی که احساس می کرد می تواند وظیفه ای انجام دهد، حضور می یافت و در مقابل دنیا کفر ایستادگی می کرد.

وی با بیان اینکه عشق و علاقه ای که در مردم ایران و سایر کشورهای اسلامی به روحانیت است، یکی از سرمایه های گرانقدر اسلامی است، اظهار داشت: علما، اهداف امام زمان(عج) را برای مردم تشریح می کنند و مردم نیز ارادت خود را به آنها نشان داده و می دهند.

آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی با اشاره به در پیش رو بودن انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: در انتخابات باید به ارشادها و رهنمودهای رهبری توجه کنیم و با عنایت به بصیرت افزایی های رهبری، پای صندوق های رای برویم.

وی افزود: ما باید کسانی را انتخاب کنیم که وقتی در آخرت از ما سوال شد که چرا به فلانی رای دادی؟ بتوانیم بگوییم که به علت رهنمودهای رهبری و علمای اسلام این انتخاب را انجام داده ایم.

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با تأکید بر اینکه علما سیره انبیا را در پیش گرفته اند، گفت: امام(ره) در مقابل دنیا کفر با پشتوانه مردم ایستاد و مقام معظم رهبری هم راه امام(ره) را ادامه می دهد و در برابر استکبار و نفاق به پشتوانه مردم ایستاده است.

آیت الله موحدی کرمانی با اشاره به اینکه علمای ربانی در برابر فریب های دشمن بیدارند گفت: مأموریت بصیرت بخشی، مأموریت واقعی علمای ربانی است که به برکت آن انسان ها بیدار می شوند و به داد مظلومان می رسند.

وی با تأکید بر اینکه آیت الله مهدوی کنی تمام قابلیت های یک عالم ربانی را داشت گفت: علمای ربانی حامی مظلومند و انقلاب ما نیز هم حامی  مسلمانان و هم غیر مسلمانان و مستضعفان دنیاست.

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با تأکید بر اینکه آیت الله مهدوی کنی از حواریون امام(ره) و رهبر انقلاب بودند، گفت: به همین علت امام(ره) در توصیف ایشان فرمودند که به ایشان ارادت داشتم، دارم و خواهم داشت.

آیت الله موحدی کرمانی اظهار داشت: در شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز قاطعیت ایشان در حفظ خط رهبری و امام(ره) گفتنی و شنیدنی است و در سخنرانی هایش نیز هر جا نظام نیاز به حضور ایشان داشت، قاطعانه حاضر شده و دفاع می کردند.

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه همه باید مطیع رهبر انقلاب باشیم، کمااینکه در زمان امام(ره) مطیع ایشان بودیم، گفت: علت این اطاعت این است که رهبری هدایت امت اسلام را در دست گرفته است.

آیت الله موحدی کرمانی با تأکید بر اینکه در انتخابات پیش رو باید به ارشادات رهبری توجه کرد، گفت: هدایت های ایشان در مورد فردی که باید انتخاب شود، بسیار مهم است و باید از علمای ربانی پیرو امام(ره) نیز در این مورد نظرخواهی کرد.

پُست انتخاباتی آیت الله موحدی کرمانی
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات