طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیدرویشی از جمع مشهدی ها جدا شد
جدایی درویشی از سیاه جامگان

رضا درویشی قراردادش را به صورت توافقی با تیم سیاه جامگان فسخ کرد .

لیگ تایلند, فوتبال لیگ برتر, تیم ذوب آهن اصفهان, درویشی مشهدی جدا

لیگ تایلند, فوتبال لیگ برتر, تیم ذوب آهن اصفهان, فرهاد کاظمی, رضا درویشی, تیم سیاه جامگان
به نقل از خبرنگار ، رضا درویشی که امسال از ملوان به سیاه جامگان پیوسته بود و توانست در هفته اول یکی از دو گل پیروزی بخش تیمش مقابل ذوب آهن را به ثمر برساندو همچنین نظر مساعد فرهاد کاظمی را تا حدودی جلب کند بعد از انجام 8 بازی برای نماینده مشهد و به علت مشکلات مالی قرار دادش را با تیم سیاه جامگان به صورت توافقی فسخ و از این تیم جدا شد.

بر همین اساس برای صحت و سقم این موضوع گفت و گویی را با رضا درویشی ترتیب دادیم که وی با تائید این خبر گفت: به علت مشکلات مالی قراردادم را فسخ کردم، هم اکنون از دو تیم لیگ برتری پیشنهاد دارم که در حال مذاکره با آنها هستم.

وی ادامه داد: البته یک پیشنهاد هم از یکی از تیم های لیگ برتری تایلند به دستم رسیده است که مدیر برنامه هایم در حال مذاکره با این تیم است تا در نهایت با یکی از این باشگاه ها قرارداد امضا کنم .

درویشی در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر 11 درصد از مبلغ قراردادم را از تیم سیاه جامگان دریافت کرده ام و با توجه به مشکلات شدید مالی و اینکه حالت این تیم برای ادامه حضور در لیگ شانزدهم نامشخص است تصمیم گرفتم قراردادم را به صورت توافقی با این تیم فسخ و از این باشگاه مشهدی جدا شوم، امیدوارم در ادامه فصل بتوانند نتایج خوبی را کسب کنند.

نور محمدی و سیف الهی در پی جدایی از مشهدی ها / کاظمیان فسخ کرد
facebook google telegram twitter whatsApp