طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعییادداشت هاشمی برای 3 وزیر مستعفی
تخصیص بودجه در ورزش کشو عادلانه نیست | هاشمی

وزیر بهداشت در صفحه اینستاگرام خود در مورد استعفای سه تن از وزاری دولت یازدهم گفت: بعد از مشورت های فراوان، تصمیم جناب آقای دکتر روحانی بر آن قرار گرفت که سه تن از وزرا جای خود را به همکاران دیگری بدهند، با این امید که ارائه خدمات به مردم شریف ایران زمین بهتر از گذشته انجام گیرد.


اینستاگرام, استعفا, وزیر بهداشت, روحانی

خبرگزاری ایسنا: وزیر بهداشت در صفحه اینستاگرام خود در مورد استعفای سه تن از وزاری دولت یازدهم گفت: بعد از مشورت های فراوان، تصمیم جناب آقای دکتر روحانی بر آن قرار گرفت که سه تن از وزرا جای خود را به همکاران دیگری بدهند، با این امید که ارائه خدمات به مردم شریف ایران زمین بهتر از گذشته انجام گیرد.

دکتر هاشمی وزیر بهداشت امروز در جدیدترین پست اینستاگرامی در مورد استعفای وزرای آموزش و پرورش، ارشاد و ورزش و جوانان نوشت:

«آشنایی اینجانب با این دوستان عزیز و شریف منحصر به سه سال و چند ماه گذشته است و در این مدت شاهد بودم برای خدمت به هموطنان از هیچ کوششی دریغ نکردند. البته می دانم، گروهی این سخن را نمی پذیرند؛ موضوعی که در مورد هر مسئولی از جمله من نیز صادق است اما شهادت به انجام وظیفه از سوی هر فردی را وظیفه ای اخلاقی می دانم.
باید بدانیم این آمدن ها و رفتن ها نه تنها اقتضای کار اجرایی که گاه یک ضرورت است؛ بعد خدمات این خادمان را نادیده نگیریم و زحمات شان را پاس بداریم؛ همچنان که در درگاه الهی ذخیره ای خواهد بود برای آخرت ایشان.»

عظیمی مغلوب شد / پیروزی پرسته، مقصودی، غلامی و هاشمی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات