طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

دانستنی های علمینوت 7 خود را در فرودگاه ها تعویض کنید
نسخه تعویضی نوت 7 در هواپیما آتش گرفت!

سامسونگ نسبت به برپایی ایستگاه های تعویض در فرودگاه ها اقدام کرده است. دارندگان گلکسی نوت 7 می توانند در این ایستگاه ها یا گوشی خود را با یک گوشی جدید تعویض کنند یا با بعد دادن نوت 7 خود، مبلغ پرداختی را باز بعد گیرند.

وب سایت تک شات: چندی پیش سامسونگ تولید گلکسی نوت 7 را به دنبال مشکلاتی که انفجار باتری های این محصول ایجاد کرد متوقف کرده است، اما هنوز گلکسی نوت 7 در دست تعدادی از کاربران است که نسبت به تعویض آن اقدام نکرده اند. اگر شما هم جزو این گروه از افراد هستید، با توجه به اینکه همراه داشتن این فبلت در سفرهای هوایی در چند کشور ممنوع اعلام شده است، بهتر است هر چه سریعتر نسبت به تعویض این گوشی اقدام کنید.

گوشی, گوشی, گلکسی نوت 7, نوت فرودگاه تعویض

گلکسی نوت 7, سامسونگ, فرودگاه, گوشی

به همین علت و با هدف کمک به مسافران برای همراه داشتن اسمارت فونی که حمل آن در هواپیما مجاز است، سامسونگ نسبت به برپایی ایستگاه های تعویض در فرودگاه ها اقدام کرده است. دارندگان گلکسی نوت 7 می توانند در این ایستگاه ها یا گوشی خود را با یک گوشی جدید تعویض کنند یا با بعد دادن نوت 7 خود، مبلغ پرداختی را باز بعد گیرند.

تا این لحظه، سامسونگ ارایه این سرویس را بصورت رسمی فقط در استرالیا اعلام کرده است ، اما در نقل از ABC News از سانفرانسیسکو نیز آمده است که سامسونگ در فرودگاه بین المللی سانفرانسیسکو ایستگاه هایی را دایر کرده است تا به مشتریان کمک کند گوشی های نوت 7 خود را پیش از سفر تعویض کنند. اگر کاربران گوشی خود را با یک گوشی جدید در فرودگاه تعویض کنند، سامسونگ در انتقال تمامی اطلاعات موجود بر روی نوت 7 به روی گوشی جدید نیز خدمات لازم را به مشتریان ارایه می دهد تا هیچیک از اطلاعات ذخیره شده کاربران از دست نرود.

به نقل از Cnet، ایستگاه های تعویض گوشی سامسونگ همچنین در کره جنوبی مستقر شده اند و این شرکت قصد دارد این طرح را در تمامی فرودگاه های پر تردد در سراسر جهان اجرا کند. این ایستگاه پیش از مراکز بازرسی در فرودگاه ها نصب شده اند تا اگر در حین بازرسی همراه داشتن گلکسی نوت 7 مانع پذیرش مسافر شد، مسافران بتوانند نسبت به تعویض گوشی خود اقدام کرده و به سفر ادامه دهند.

بنابراین می توان گفت پیام اصلی تمامی این اقدامات این است که دارندگان گلکسی نوت 7 باید در اسرع وقت نسبت به تعویض گوشی خود اقدام کنند. اگر قانون ممنوعیت همراه داشتن نوت 7 در سفرهای هوایی در مدتی که شما در تعطیلات به سر می برده اید صادر شده است، نگران نباشید و با خیال راحت به یکی از ایستگاه های سامسونگ که در فرودگاه مستقر هستند مراجعه کنید.

تعویض گلگسی نوت7 در دفاتر رسمی سامسونگ در ایران
facebook google telegram twitter whatsApp