طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیناپولی 2-3 بشیکتاش؛ پیروزی در لحظات پایانی
تساوی بشیکتاش و دیناموکیف در استانبول / پیروزی پرگل ناپولی برابر عقاب های پرتغال

تیم ناپولی در یک بازی پرگل و جالب در حالی که دو بار بازی را به تساوی کشاند در نهایت در آخرین لحظات مغلوب بشیکتاش شد.

وبسایت نود: تیم های ناپولی و بشیکتاش از هفته سوم لیگ قهرمانان در ساعت ۲۲:۱۵ چهارشنبه در ورزشگاه سن پائولو به مصاف یکدیگر رفتند.


ناپولی, ناپولی, ناپولی, ناپولی بشیکتاش پیروزی لحظات پایانی

ناپولی


لحظات حساس بازی


دقیقه ۱۲: بشیکتاش در اولین حمله خودش روی سانتر زیبای کوارسما از سمت راست و ضربه آدریانو توانست دروازه په په رینا را باز کند تا ورزشگاه ناپولی در سکوت فرو برود.


دقیقه ۳۰: مرتسنکه چند موقعیت خوب را از دست داد سرانجام روی پاس کایخون و با یک ضربه محکم توانست دروازه بشیکتاش را باز کند تا بازی به تساوی کشیده شود.


دقیقه ۳۸: بشیکتاش روی اشتباه بازیکن ناپولی بار دیگر از حریف خودش پیش افتاد. پاس رو به عقب اشتباه جورجینیو نصیب ابوبکر شد و این بازیکن گل دوم بشیکتاش را بثمر رساند.


دقیقه ۵۰: ناپولی به علت خطای دروازه بان بشیکتاش روی مرتنس صاحب یک ضربه پنالتی شد. اینسینه پشت این ضربه ایستاد اما دروازه بان بشیکتاش موفق شد ضربه ضعیف این بازیکن را مهار کند.


دقیقه ۶۹: داور به علت کشیدن پیراهن مرتنس توسط ارکین برای دومین بار به سود ناپولی پنالتی اعلام کرد گابیادینی که تنها ۴ دقیقه از ورودش به زمین می گذشت توانست این ضربه را به گل تبدیل کند تا بازی به تساوی کشیده شود.


دقیقه ۸۶: ابوبکر روی ضربه آزاد کارسما که از سمت چپ بر روی دروازه ارسال شد و غفلت مدافعان ناپولی موفق شد گل سوم بشیکتاش را بثمر برساند تا این در شبی که موقعیت های زیادی خلق کرد و یک ضربه پنالتی از دست داد در خانه مغلوب شود.

پیروزی پیکان مقابل صنعت نفت در لحظات پایانی
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات