طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبایرن مونیخ 4-1 آیندهوون؛ خروج از شرایط بحرانی
قبل بازی بایرن مونیخ - آیندهوون

بایرن مونیخ در حالی که در آخرین بازی خود در لیگ قهرمانان مغلوب اتلتیکو مادرید شده بود در هفته سوم این رقابت ها میزبان آیندهوون بود.


بایرن مونیخ

وبسایت نود: بایرن مونیخ در حالی که در آخرین بازی خود در لیگ قهرمانان مغلوب اتلتیکو مادرید شده بود در هفته سوم این رقابت ها میزبان آیندهوون بود.


نیمه اول با آغاز خوب بایرن مونیخ همراه بود و از همان دقایق ابتدایی مشخص بود تیم آنچلوتی قصد دارد نتایج ضعیف سه بازی گذشته را جبران کند. حملات بایرن مونیخ خیلی زود آغاز شد و بعد از چند حرکت خطرناک توماس مولر موفق شد نخستین گلش در این فصل رقابت های لیگ قهرمانان را به ثمر برساند. در ادامه کیمیش موفق شد گل دوم را به ثمر برساند. بازی خوب بازیکنان بایرن مونیخ تا دقایق پایانی این نیمه ادامه داشت و چند بار دیگر بازیکنان این تیم می توانستند دروازه آیندهوون را باز کنند. در دقایق پایانی این نیمه نارسینگ یکی از گل های خورده آیندهوون را جبران کرد.


شرح گل ها


دقیقه ۱۳ (توماس مولر) کرنر کوتاه روبن مقابل دروازه به مولر رسید و ضربه او بعد از برخورد به دروازه بان دوباره مقابل پای مهاجم بایرن افتاد و به راحتی دروازه خالی زوئت باز شد.


دقیقه ۲۱ (یاشوا کیمیش): سانتر آلابا بعد از برخورد با مدافع آیندهوون ارتفاع گرفت و درون دروازه کیمیش خود را به توپ رساند و با ضربه سر گل دوم بایرن مونیخ را ثبت کرد.


دقیقه ۴۱ (لوسیان نارسینگ): مهاجم آیندهوون پشت مدافعین بایرن در موقعیت خوبی صاحب توپ شد و ضربه او بعد از برخورد به دستان نویر به تیرک عمودی دروازه برخورد کرد و بدل به گل اول آیندهوون شد.


دقیقه ۵۹ (روبرت لواندوفسکی): روبن بعد از ورد به محوطه و پشت سر گذاشتن مدافعین آیندهوون ضربه اش با تصویر العمل زوئت همراه بود و در برگشت لواندوفسکی با ضربه سر دروازه را گشود.


دقیقه ۸۴ (آرین روبن): پاس زیبای تیاگو پشت سر مدافعیت آیندهوون به روبن برسید و او با اثر گذاری روی توپ چهارمین گل تیمش را به ثمر رساند.

ترکیب بایرن مونیخ و آیندهوون اعلام شد
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات