طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیمارسیال و اشنایدرلین مقابل فنر باغچه به میدان می روند
سجاد بازهم بازی نکرد / تساوی یاران شهباززاده مقابل فنرباغچه

دو هافبک فرانسوی و مصدوم منچستریونایتد به دیدار این تیم مقابل فنرباغچه در لیگ اروپا می رسند.

لیگ اروپا, اشنایدرلین, مارسیال, مارسیال اشنایدرلین مقابل فنر باغچه میدان روند

لیگ اروپا, اشنایدرلین, مارسیال, منچستر یونایتد, فنرباغچه

به نقل از طاها پخش،

در آستانه دیدار پنج شنبه شب منچستریونایتد در مقابل فنرباغچه در لیگ اروپا، آنتونی مارسیال و مورگان اشنایدرلین دو بازیکن مصدوم یونایتدها در تمرینات صبح چهارشنبه تیمشان کمپانی کردند تا به صلاح دید مورینیو در این دیدار حساس به میدان بروند.

قبل از دیدار لیورپول-منچستریونایتد که به تساوی صفر –صفر انجامید، باشگاه منچستریونایتد تایید کرد که این دو بازیکن در تمرینات روز شنبه دچار مصدومیت شده و این دیدار را از دست داده اند. اکنون به نظر می رسد که مصدومیت آن ها چندان جدی نبوده و ممکن است در بازی با فنرباغچه مورد استفاده قرار بگیرند.

همچنین هنریک میختاریان نیز که به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله ران در هفت بازی اخیر من یونایتد غایب بود در تمرینات چهارشنبه کمپانی کرد و این امکان وجود دارد که در بازی فردا شب، برای نخستین بار بعد از یک ماه در ترکیب ژوزه مورینیو قرار بگیرد.

تنها غایبین تمرین شیاطین سرخ، فیل جونز و سم جانستون بودند. جونز که همچون چند فصل اخیر همچنان با مصدومیت دست به گریبان است و جانستون نیز به علت حضور در دیدار دیشب تیم های زیر 23 سال لیورپول و منچستریونایتد، نمی توانست در تمرین امروز حضور یابد.

انتهای پیام/


مسی مقابل اروگوئه به میدان می رود
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات