طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیبارسلونا 4-0 منچسترسیتی؛ درخشش پادشاه طلایی
برچسب ها:
منچسترسیتی هدف بارسلونا را نشانه گرفته است

در حساس ترین دیدار هفته سوم از دور گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، تیم های پر ستاره بارسلونا و منچسترسیتی به دیدار هم رفتند.

وبسایت نود: این دیدار بازگشت و ملاقات مجدد پپ گواردیولا و لوئیز انریکه در حالی برگزار می شد که منچستر سیتی با ۴ امتیاز از دو بازی گذشته با دیدار بارسایی آمده بود که با ۶ امتیاز صدرنشین بود. ورزشگاه نیوکمپ از ساعت ۲۲:۱۵ میزبان بازی ای بود که قضاوت آن را میلوراد ماژیچ ۴۳ ساله از صربستان بر عهده داشت. دو مربی با ترکیب زیر وارد زمین شدند:


بارسلونا: تر اشتگن - اومتیتی، پیکه، ماسکرانو، آلابا - راکیتیچ، بوسکتس، اینیستا - مسی، نیمار، سوارز


منچستر سیتی: براوو - زابالتا، استونز، اوتامندی، کولاروف - فرناندینیو، گوندوعان - استرلینگ، سیلوا، دی بروین - نولیتو


نقل از نیمه نخست:


دقیقه ۱۷: گل اول برای بارسلونا. حرکت استثنایی لیونل مسی تا پشت محوطه جریمه و همکاری وی با اینیستا باعث شد تا بعد از لیز خوردن فرناندینیو مسی در محوطه جریمه صاحب توپ شود و با از جا گذاشتن براوو نخستین گل را به ثمر برساند. یک بر صفر.


بارسلونا, بارسلونا, بارسلونا, بارسلونا منچسترسیتی درخشش پادشاه طلایی

بارسلونا


دقیقه ۲۱: همکاری عالی نیمار مسی و سوارز اینبار مهاجم اروگوئه ای را در موقعیت عالی در سمت چپ محوطه جریمه قرار داد، اما سوارز ضربه اش را به تور کنار دروازه کوبید.


دقیقه ۳۱: نیمار با دروازبان تک به تک شده بود که یک قدم مانده به توپ، براوو با خروجی تماشایی توپ را از جلوی وی دفع کرد.


دقیقه ۳۲: سانتر زیبای مسی به سوارز رسید اما ضربه سر او راهی اوت شد.


دقیقه ۳۲: اشتباه براوو در محوطه شش قدم نزدیک بود سوارز را صاحب توپ کند اما خطر از بیخ گوش منچسترسیتی گذشت.


دقیقه ۳۷: ضربه نولیتو از زاویه بسته در سمت چپ محوطه جریمه را تراشتگن راهی کرنر کرد.


دقیقه ۳۸: حرکت عالی ایلکای گوندوعان و دریبل پیکه او را در موقعیت تک به تک قرار داد که دروازبان توپ را دفع کرد.


دقیقه ۴۵: ارسال سیلوا روی سر جان استونز فرود آمد اما ضربه سر وی به شکل خطرناکی به بیرون رفت.


دقیقه ۱+۴۵: پاس عالی مسی سوارز را در موقعیت تک به تک قرار داد اما ضربه سوارز را براوو با واکنش عالی با پای چپ دفع و سبعد توپ کمانه کرده را در آستانه ورود به دروازه راهی کرنر کرد.


دقیقه ۲+۴۵: پاس استرلینگ در دهانه دروازه به دی بروین رسید اما ضربه او به تور کنار دروازه برخورد کرد.


**نیمه نخست دو اتفاق مهم برای بارسلونا داشت که نخستین آن مصدومیت آلبا و بعدی مصدومیت پیکه بود. این دو بازیکن به ترتیب جای خود را به دینیه و متئو دادند تا دو تعویض اول بارسا در نیمه اول اجباری باشد.
نقل از نیمه دوم:


دقیقه ۵۲: اشتباه محض براوو بیرون محوطه جریمه توپ را به سوارز رساند. وقتی او قصد داشت دروازه خالی را باز کند براوو با دست مانع شد تا داور مجاب شود او را با کارت قرمز جریمه کند.


دقیقه ۶۰: مسی پشت محوطه صاحب توپ شد و با همان صوت های منحصر به فردش توپ را به گوشه سمت راست براوو هدایت کرد. گل دوم برای میزبان.


دقیقه ۶۵: اشتباه متئو و ماسکرانو در جایگیری باعث شد تا دی بروین روی پاس سیلوا با دروازبان تک به تک شود. اما ضربه او را تراشتگن به زیبایی مهار کرد.


دقیقه ۶۹: گل سوم و این بار هم مسی. حرکت عمقی سوارز در محوطه جریمه و اس وی به مسی، او را در دهانه دروازه در موقعیت گل قرار داد و مسی چاره ای جز تبدیل این توپ به گل نداشت. سه بر صفر برای بارسلونا.


بارسلونا, بارسلونا, بارسلونا, بارسلونا منچسترسیتی درخشش پادشاه طلایی


دقیقه ۷۲: ضربه ایستگاهی منچسترسیتی را تراشتگن باز هم با واکنش عالی مهار و اومتیتی توپ را دفع کرد.


دقیقه ۸۷: پنالتی برای بارسلونا روی حرکت انفجاری مسی. نیمار پشت توپ ایستاد و با ضربه ای بسیار بد توپ را به دستان کابایرو کوبید.


دقیقه ۹۰: گل برای نیمار و بارسلونا. دریبل عالی نیمار و محو کردن استونز از جریان بازی او را در موقعیت عالی قرار داد و بعد از پنالتی از دست رفته او بلافاصله توانست جبران کند تا بازی ۴ بر ۰ شود.

منتظر درخشش پنجه های طلایی دختران هستیم | میرسپاسی
facebook google telegram twitter whatsApp