طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیداعش در مهمترین پایگاهش شکست خورد
تصویر تصاویری دیده نشده از حمله شکست خورده داعشی ها به منطقه ای در عراق (8 )

مشاور عالی مقام معظم رهبری با باین اینکه عملیات باعث شد مردم عراق، داعش را در مهمترین پایگاه آنها در موصل شکست دهند ، گفت: در نهایت صلح در سوریه و عراق ایجاد می شود.


داعش, رحیم صفوی

خبرگزاری مهر: سرلشگر یحیی رحیم صفوی مشاور عالی مقام معظم رهبری بعدازظهر امروز در حاشیه دومین مراسم درگذشت مرحوم مهدوی کنی در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین عملیاتی که در موصل توسط داعش انجام شد، گفت: با این عملیات ها، آمریکا بازی بزرگی در منطقه آغاز کرده که ممکن است معادله سیاسی آنها و روسیه را دچار تغییر کند. البته روس ها تابحال خوب ایستاده اند ولی جنگ نهایی و تقابل راهبردها تکلیفش در سوریه تعیین خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد: در این تقابل آنچه که نتیجه کار باشد، ملت سوریه و عراق را از دست تروریست های تکفیری نجات دهد.

مشاور عالی مقام معظم رهبری درباره عملیات اخیر داعش در موصل عنوان کرد: آمریکایی ها برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری به انجام این عملیات نیاز داشتند، در حقیقت دموکرات ها برای پیروزی بر جمهوریخواهان و ایجاد فضایی به نفع خود، نیازمند این عملیات بودند. اگرچه این عملیات باعث شد مردم عراق، داعش را در مهمترین پایگاه آنها در موصل شکست دهند.

سرلشگر رحیم صفوی درباره تبعات عملیات شمال موصل که منجر به شکست تروریست ها شد، گفت: تبعات این عملیات قابل تأمل است چرا که با از بین رفتن داعش در موصل و حضور تروریست ها در سوریه، فشار سیاسی و نظامی بر این کشور افزایش پیدا خواهد کرد، اما ما امیدواریم در نهایت صلح در سوریه و عراق ایجاد شود و ایران نیز به دنبال ایجاد همین صلح در دو کشور سوریه و عراق است.

داعش در نهایت شکست می خورد | عادل الجبیر
برچسب ها: ,
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات