طاها پخش

ورزشیدفاع تراشتگن از براوو بعد از اشتباه مرگبار
برچسب ها:
تراشتگن را به براوو ترجیح می دهم | پپ

مارک آندره تراشتگن بعد از بازی بارسلونا و سیتی، از هم تیمی سابق خود کلودیو براوو حمایت کرد.


بارسلونا

ورزش سه: بارسا امشب در نوکمپ با 4 گل سیتی را در هم کوبید. کلودیو براوو در بازگشتش به نوکمپ، شبی تلخ را تجربه کرد و دقیقه 56 با یک اشتباه عجیب کارت قرمز گرفت و سیتی را 10 نفره کرد.

تراشتگن، گلر آلمانی بارسا در پایان بازی گفت:" تا قبل از کارت قرمر براوو، سیتی از زمین ما پرس می کرد و مشکلات زیادی در دفاع کردن داشتیم. بازی را هم خوب آغاز نکرده بودیم اما در نهایت 4 گل زدیم که به نظر عمده می رسد ولی هرچه بود به نفع ما شد."

اشتباه براوو:" دوست ندارم از اشتباه براوو حرف بزنم چون اینها اتفاقاتی هستند که در فوتبال برای هر گلری ممکن است رخ بدهد. شک ندارم که این مساله روی او و سیتی تاثیر منفی نخواهد گذاشت."

مسی:"  مسی برای ما بازیکن بسیار مهمی است و به بهتر شدن شیوه بازی ما کمک زیادی می کند. بازیکنان باکیفیت زیادی در تیم داریم که می توانند گل بزنند و توپ را به نفع ما به گردش در بیاورند. ما یکی از بهترین تیم های جهان هستیم ولی در هر بازی باید این را اثبات کنیم."

پیروزی کوبنده:" فکر نمی کنم این یک پیروزی حیثیتی باشد. سیتی در نیمه دوم ده نفره شد و همین کار را برای ما ساده تر کرد. فکر می کنم در دقایق خوبی به گل رسیدیم و مطمئنا این پیروزی در ادامه راه به ما کمک خواهد کرد."

اشتباه وحشتناک تراشتگن در بازی مقابل سلتاویگو فیلم
facebook google telegram twitter whatsApp