طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیمرتضی فردا به پرسپولیس گل می زند
برچسب ها:
فردا؛ سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به گلستان

عصر پنج شنبه پرسپولیس نخستین گل خود را از کودکی ۱۰ ساله و مبتلا به سرطان به نام مرتضی دریافت می کند تا وی به آرزویش برسد.


پرسپولیس

خبرگزاری مهر: مدیر مؤسسه پنجمین فصل قشنگ که در این مدت مبتکر ایده های فراوانی برای تحقق آرزوی کودکان سرطانی بوده این بار نیز دست به ابتکار جالبی زده تا آرزوی یک کودک سرطانی دیگر تحقق پیدا کند.


این موسسه مردم نهاد در مدت اخیر یک کودک را فرمانده پلیس، یک دختر را پرنسس و یک کودک دیگر را آتش نشان کرده است و این موجودات معصوم را به آرزوی خود رسانده تا آنها با قدرت بیشتری به جنگ بیماری سرطان بروند.


مدیر مؤسسه پنجمین فصل قشنگ در مصاحبه با خبرنگار مهر در خصوص آخرین ایده اش برای محقق کردن آرزوی کودکان سرطانی گفت: در ادامه برنامه های خود برای تحقق آرزوی کودکان و نوجوانان مبتلا به سرطان در اهواز، نوبت مرتضی است که همزمان با دیدار تیم پرسپولیس و استقلال خوزستان به آرزویش برسد.


هدی رشیدی افزود: با پیگیری های موسسه پنجمین فصل قشنگ اهواز، فدراسیون فوتبال پذیرفت پیش از شروع بازی، فضایی برای برآوردن آرزوی مرتضی فراهم کند و تیم پرسپولیس هم قبول کرد که گل بخورد.


هدی رشیدی عنوان کرد: آرزوی مرتضی هشتمین آرزوی میدانی ما است و او بیست و سومین کودکی است که به یاری خدا به آرزویش می رسد.


از سری رقابت های هفته نهم لیگ برتر باشگاه های کشور فردا پنج شنبه ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه الغدیر اهواز تیم های استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران به مصاف هم می روند.

جایگاه ویژه این فیلم در زندگی هنری گلستانه / اکران «نقطه کور» بعد از محرم و صفر
facebook google telegram twitter whatsApp