طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیبازی بعد از اخراج براوو تمام شد | گواردیولا
اخراج از بازی پس یک دقیقه حضور در زمین فیلم

سرمربی منچستر سیتی اعتقاد دارد اشتباهات فردی باعث شکست سنگین تیمش مقابل بارسلونا شده است.


بارسلونا, گواردیولا, منچسترسیتی

وبسایت نود: پپ گواردیولا بعد از شکست ۴-۰ مقابل بارسلونا در هفته سوم لیگ قهرمانان عنوان کرد تیمش تا اخراج کلودیو براوو عملکرد خوبی ارائه کرد اما بعد از ده نفره شدن دیگر شانسی برای کسب نتیجه در نیوکمپ نداشته است.


گواردیولا به نقل از آس بعد از بازی به خبرنگاران گفت:


ما سعی کردیم شجاع باشیم و بازی خودمان را بکنیم. موقعیت هایی داشتیم. شما نمی توانید بدون گلزنی بارسلونا را شکست دهید. قضیه به همین سادگی است. اشتباهات فردی به ما ضربه زد؟ براوو، فرناندینیو. بله فکر می کنم این اشتباهات روی نتیجه تاثیر گذاشت اما این بخشی از فوتبال است. از بازی در گلاسکو شرایط اینگونه بوده است. در مقابل اورتون دو ضربه پنالتی از دست دادیم.


در این سطح بازی با یک یار کمتر دشوار است. ما با تیم بسیار خوبی که شخصیت عظیمی دارد رقابت کردیم. ما برای گلزنی به اندازه کافی موقعیت خلق کردیم اما بعد از ده نفره شدن بازی تمام شد. باید شرایط را تغییر دهیم اما از بازیکنانم خواستم با شخصیت بازی کنند و آن ها این کار را کردند. بعد از گل نخست بارسا ما برای دقایقی گیج شدیم اما هنوز در بازی بودیم. ما توپ را داشتیم، پرس می کردیم و موقعیت ایجاد می کردیم اما از آن ها استفاده نکردیم.


آگوئرو روی نیمکت نشست چون ما به دنبال یک یار اضافه در خط هافبک بودیم. با او صحبت کردم و همه چیز خوب بود. این تصمیم را ظهر چهارشنبه گرفتیم.


با براوو صحبت کردم، او ناامید است اما از این اتفاقات در فوتبال رخ می دهد. تا اخرین روز دوران مربیگریم سعی می کنم تیمم بازی را از دروازه بان شروع کند. زمانی که خوب بازی می کنیم، به این خاطر است که کار را از دروازه بان شروع کردیم. براوو باتجربه است و یکی از بهترین دروازه بانان ۱۰ سال اخیر محسوب می شود. من هیچ شکی نسبت به توانایی های او ندارم. او ناامید شده اما از این اتفاق درس می گیرد.


اولین باری نیست که مسی چنین عملکردی از خودش نشان می دهد.


هنوز سه بازی دیگر در این گروه باقی مانده است. ما قبل از آغاز مرحله گروهی گفتیم برای صعود به چهار پیروزی نیاز داریم و هنوز سه بازی دیگر باقی مانده است. باید ببینیم شرایط چگونه پیش می رود. از ابتدا می دانستیم در گروه دشواری قرار داریم. الآن باید روی بازی با ساوتهمپتون تمرکز کنیم.

قرار نیست فاتح تمامی جام ها باشیم | گواردیولا
facebook google telegram twitter whatsApp