راه اندازی قطار های حرم تا حرم بین قم - مشهد

تاریخ انتشار پست : 1395-8-2 دسته : اخبار اجتماعی

نخستین قطارهای پنج ستاره حرم به حرم با ظرفیت روزانه بیش از ۶۴۰ مسافر از قم به مشهد از روز سوم آبان ماه سال جاری راه اندازی می شود.


قطار, مشهد

خبرگزاری فارس: به نقل از روابط عمومی کمپانی قطارهای فدک، نخستین قطارهای پنج ستاره، ویژه مجاوران و مسافران مرقد مطهر امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) از قم به مشهد و بالتصویر با هدف ارائه خدمات ویژه به زائران این شهرهای مقدس راه اندازی می شود.

قطار فدک نخستین قطار با خدمات پنج ستاره در این مسیر است که همه روزه ساعت 16:40 از قم به سمت مشهد حرکت کرده و ساعت مراجعت از مشهد 16:36 است.

این قطارها جمعاً با 16سالن و با ظرفیت کل 640 نفر از روز دوشنبه سوم آبان ماه 1395 در مسیر قم – مشهد و بالتصویر به صورت همه روزه حرکت خود را شروع می کند.

طبق اعلام فدک به مناسبت افتتاح این قطار تا تاریخ 25/08/95، بلیت این قطار با تخفیف ویژه به قیمت تهران- مشهد به مسافران عرضه می شود و در واقع هزینه قم-تهران و بالتصویر در این مسیر محاسبه نمی شود.

مسافران و زائران برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص بهای بلیت، تخفیفات، نحوه خرید بلیت و طرح های مربوط به سفرهای گروهی می توانند علاوه بر مراجعه به پایگاه اینترنتی فدک به نشانی ، با سامانه ارتباط با مشتریان این کمپانی از طریق تلفن های 43624-021 تماس بگیرند.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :