خوش آمدگویی آزاده نامداری به دخترش / سلفی شهرام قائدی با همراهان قدیمی

تاریخ انتشار پست : 1395-8-3 دسته : مجازی

به نقل از خبرنگار طاها پخشطاها پخش؛ با گسترش فضای مجازی و وجود شبکه های اجتماعی فراوان، این روزها هنرمندان و ورزشکاران برای ارتباط تنگاتنگ با هوادارانشان از جزئیات زندگی خود و یا مسائل روز تصویر گرفته و آن را به اشتراک می گذارند.

بسته اینستاگردی امروز باشگاه خبرنگاران هم قصد دارد گلچینی از پست های به روز شده هنرمندان و ورزشکاران را در اختیار شما کاربران قرار دهد.


شهرام قائدی نوشت:

"همین الان همراه با گروه کارگردانی پروژه پرستاران،یاران و همراهان قدیمی با مرور هزار خاطره ی شیرین از پنجمین خورشید،پنچ کیلومتر تا بهشت،،صبحتون بخیر رفقا"


بسته اینستاگردی, اینستاگردی, بازیگران, سلفی شهرام قائدی همراهان قدیمی خوش آمدگویی آزاده نامداری دخترش سلفی مجری مشهور اروپا

بسته اینستاگردی, اینستاگردی, بازیگران, هنرمندان, سیاسیون, ورزشکاران, اینستاگرام


کیانوش رستمی نوشت:

"از دیرباز اسب برای ایرانیان قابل احترام بوده و هست، بلکه خداوند هم اسب را تکریم میکند آنجا که در قرآن می فرماید؛ سوگند به اسبان دونده ای که نفس نفس می زنند؛ سوگند به اسبانی که به سم از سنگ آتش می جهانند؛ بعد اسبان شنیدند و چنین شد که بی تاب شدند و چنین شد که دویدند، چنان که از سنگ آتش جهید. بعد ای سوارکار در راه حق ، مصمم باش و محکم"اینستاگرام, ورزشکاران, اینستاگردی, سلفی شهرام قائدی همراهان قدیمی خوش آمدگویی آزاده نامداری دخترش سلفی مجری مشهور اروپا


ابراهیم شفیعی نوشت:

"میگن قافله ی عمر عجب می گذرد. واقعا که عجب می گذرد .کمر بندامونو محکم ببندیم. سال به سال که می ریم جلوتر احساس می کنیم باید بیشتر مراقب باشیم. مراقبت از عمر که عجب می گذرد... شاد باشید. پ.ن:ت قدیم به همتون."


بسته اینستاگردی, اینستاگرام, بازیگران, سلفی شهرام قائدی همراهان قدیمی خوش آمدگویی آزاده نامداری دخترش سلفی مجری مشهور اروپا


آزاده نامداری نوشت:

"پاییز برایم عشق هدیه آورده،..عشقی به شفافی و سرخی دانه های انار...دختری پاییزی با معصومیتی نفسگیر،گندمم!خوش اومدی مامان. بوقت خوشبختی در دل شبی از شبهای اول آبان."


اینستاگردی, اینستاگرام, سیاسیون, سلفی شهرام قائدی همراهان قدیمی خوش آمدگویی آزاده نامداری دخترش سلفی مجری مشهور اروپا


سید علی صالحی نوشت:

"خوشبختی؛ خانمی سراغ دکتر رفت و گفت: نمی دانم چرا همیشه افسرده ام و خود را زنی بد بخت می دانم. چه دارویی برایم سراغ داری آقای دکتر؟ دکتر قدری فکر کرد و سبعد گفت: تنها راه علاج شما این است که پنج نفر از خوشبخت ترین مردم شهر را بشناسی و از خانه هر کدام آنها یک تکه سنگ بیاوری به شرط اینکه از زبان آنها بشنوی که خوشبخت هستند. زن رفت و بعد از چند هفته به مطب دکتر برگشت، اما این بار اصلاً افسرده نبود. او به دکتر گفت: "برای پیدا کردن آن پنج نفر، به سراغ پنجاه نفر که

فکر می کردم خوشبخت ترینها هستند رفتم اما وقتی شرح زندگی همه آنها را شنیدم فهمیدم که خودم از همه خوشبخت تر هستم!"

هنرمندان, ورزشکاران, سیاسیون, سلفی شهرام قائدی همراهان قدیمی خوش آمدگویی آزاده نامداری دخترش سلفی مجری مشهور اروپا


نیما کرمی نوشت:

"از خاطرات سفر به اروپا که ماموریت بود برای اجرای برنامه سال تحویل سال ٩٥. حال تصویر رو خیلی دوست دارم .انشاالله همیشه خوش و خندان باشید."


بسته اینستاگردی, اینستاگرام, بازیگران, سلفی شهرام قائدی همراهان قدیمی خوش آمدگویی آزاده نامداری دخترش سلفی مجری مشهور اروپا


شیث رضایی نوشت:

"بار الها .... تنها کوچه ای که بن بست نیست کوچه یاد توست ... مهربان خدای من... از تو خالصانه می خواهم که دوستان و عزیزانم و هیچ انسانی دیگری در کوچه بعد کوچه های زندگی اسیر و گرفتار هیچ بن بستی نگردد که تو بهترین راهنمایی، خدای مهربانم ... خودم و خانواده ام و دوستان و عزیزانی که این متن را می خوانند عاشقانه به تو می سپارم ... پناه مان باش که آغوشی امن تر از تو سراغ ندارم ....... آمین یا رب العالمین."


اینستاگردی, بازیگران, اینستاگرام, سلفی شهرام قائدی همراهان قدیمی خوش آمدگویی آزاده نامداری دخترش سلفی مجری مشهور اروپا


مهدی ماهانی نوشت:

"غرور" هدیه ی شیطان است و "دوست داشتن" هدیه ی خداست؛ جذاب این است: هدیه ی شیطان را به رخ هم میکشیم و هدیه ی خداوند را از یکدیگر پنهان می کنیم! زیبایی و قدرت آفرینش خدا رو دوست دارم و قلب مهربون شما عزیزان رو که بی منت در زندگی من انرژی مثبت هستید رو دوست دارم زندگیتون پر برکت و پر از زیبایی های خدا "


ورزشکاران, اینستاگرام, هنرمندان, سلفی شهرام قائدی همراهان قدیمی خوش آمدگویی آزاده نامداری دخترش سلفی مجری مشهور اروپا


جواد رضویان نوشت:

"به نام حضرت حق؛ سر تا پایم را خلاصه کنند می شوم "مشتی خاک" که ممکن بود "خشتی" باشد در دیوار یک خانه، یا "سنگی" در دامان یک کوه، یا قدری "سنگ ریزه" در انتهای یک اقیانوس... شاید "خاکی" از گلدان یا حتی "غباری" بر پنجره اما مرا از این میان برگزیدند: برای "نهایت" برای "شرافت" برای "انسانیت" و پروردگارم بزرگوارانه اجازه ام داد برای: "نفس کشیدن " "دیدن" "شنیدن " " فهمیدن " و ارزنده ام کرد بابت نفسی که در من دمید. من منتخب گشته ام برای "قرب " برای" رجعت " برای "سعادت " من مشتی از خاکم که خدایم اجازه ام داده به "انتخاب " به "تغییر " به "شوریدن " به "محبت'' وای بر من اگر قدر ندانم. ارادتمند. یاحق"


اینستاگردی, سیاسیون, هنرمندان, سلفی شهرام قائدی همراهان قدیمی خوش آمدگویی آزاده نامداری دخترش سلفی مجری مشهور اروپا


محسن افشانی نوشت:

"زندگی خیلی کوتاهه! هر روز رو جوری زندگی کن که انگار روز آخره عمرته."


اینستاگرام, بازیگران, بسته اینستاگردی, سلفی شهرام قائدی همراهان قدیمی خوش آمدگویی آزاده نامداری دخترش سلفی مجری مشهور اروپا


مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :