تصویر این خودروهای روسی برای مقابله با تویوتای داعشی ها وارد عمل می شوند!

تاریخ انتشار پست : 1395-8-4 دسته : مجازی

روسیه برای مقابله با خودروهایی که عربستان و قطر برای داعش خریداری کرده اند، خودروهای جنگی مجهزتری در اختیار ارتش سوریه قرار می دهد.

به نقل از طاها پخش، روسیه تعدادی کامیونت کوچک موسوم به UAZ "پاتریوت" مجهز به مسلسل سنگین 12.7 میلی متر و خمپاره انداز را با هدف دفاع از کاروان های کمک رسانی بشردوستانه در اختیار ارتش سوریه قرار داد.

تویوتای داعشی ها, وزارت دفاع روسیه, خودروی روسی, خودروهای روسی مقابله تویوتای داعشی وارد عمل شوند!

تویوتای داعشی ها, وزارت دفاع روسیه, خودروی روسی, موشک ضد تانک, خودروهای عربستانی


روزنامه روسی "کومسومولسکایا براودا"، به نقل از یک منبع در وزارت دفاع روسیه، نوشت: «کاروان های سبک مذکور به سوریه ارسال شده اند تا نیروهای ارتش این کشور بتوانند آتش دشمن در شعاع دو کیلومتری را به طور کامل پاسخ دهند. به نوشته این روزنامه، سلاح های مذکور قابل نصب بر روی پایه گردان هستند و کاربر آن می تواند بلافاصله اقدام به تغییر زاویه آتش آن نماید و در صورت نیاز می توان خودروهای مذکور را به موشک های ضد تانک کورنت مجهز کرد که قادر به هدف قرار دادن اهداف دشمن تا فاصله پنج کیلومتری هستند».

تویوتای داعشی ها, وزارت دفاع روسیه, موشک ضد تانک, خودروهای روسی مقابله تویوتای داعشی وارد عمل شوند!یادآور می شود "علی الاحمد"، مشاور وزیر اطلاع رسانی سوریه، نقل از کمپانی تویوتا مبنی بر مجهز بودن گروه تروریستی داعش به هزاران خودروی این کمپانی را موضوعی غافلگیر کننده ندانست و اظهار داشت: «نقل از این شرکت، صحت اطلاعات اعلام شده از سوی دولت سوریه درباره تأمین مالی گروه های تروریستی از سوی عربستان و قطر را تأیید می کند.

یادآور می شود براساس نتایج تحقیقاتی که کمپانی ژاپنی تویوتا منتشر کرده است چهار کشور عربی (عربستان، قطر، امارات و اردن) 60 هزار دستگاه خودروی تویوتا از این کمپانی خریداری و در اختیار گروه تروریستی داعش قرار داده اند.

منبع: العالم

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :