نمایش «سورپرایز» ملایر در جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان

تاریخ انتشار پست : 1395-8-5 دسته :

یک کارگردان ملایری از راهیابی نمایش خیابانی «سورپرایز» از ملایر به بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان خبر داد.

نمایش سورپرایز, جشنواره تئاتر, همدان, نمایش سورپرایز ملایر جشنواره بین المللی تئاتر کودک نوجوان

نمایش سورپرایز, جشنواره تئاتر, همدان
به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش؛ مهدی حبیبی اظهار کرد: بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان به دبیری شهرام کرمی، آذرماه امسال در شهر همدان برگزار خواهد شد.

وی افزود: گروه نمایشی سپید و سیاه ملایر با نمایش«سورپرایز» در بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاترکودک و نوجوان همدان راه یافت.

این کارگردان ملایری گفت: بر طبق اعلام شورای انتخاب با ارزیابی آثار متقاضی 13 نمایش برای بخش های مسابقه تئاتر خردسالان و مسابقه تئاتر خیابانی در بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان پذیرفته شده که نمایش «سورپرایز» کار گروه نمایشی سپید و سیاه از ملایر نیز یکی از 6 نمایش منتخب در بخش مسابقه تئاتر خیابانی می باشد.

وی افزود: در این نمایش امید خاک کار به عنوان دستیار کارگردان و نرگس خاک کار، میلاد زنگنه، سعید حسین‎پور و علی حسینی به عنوان بازیگر ایفای نقش می کنند.

حبیبی با بیان اینکه کار نور و موسیقی با آرمان اکبری بوده و تدارکات نمایش را نیز میلاد جعفرپور بر عهده دارد؛ خاطرنشان کرد: گروه نمایشی سپید و سیاه ملایر سال گذشته نیز با نمایش «خانواده کارفینگل» در بخش خیابانی و نمایش «خوان چندم؟» در بخش مسابقه تئاتر خیابانی حضور داشت.مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :