عکس های شیطان روسی را بشناسید

تاریخ انتشار پست : 1395-8-5 دسته : مجازی

روسیه دارای زرادخانه بزرگی از موشک های هسته ای است که می تواند فقط با زدن یک کلید دنیا را نابود کند.


به نقل از طاها پخش، روزنامه انگلیسی "سان" با انتشار نقل ازی درباره تخمین کارشناسان نظامی، نوشت در صورت شروع جنگ جهانی سوم، بمب های هسته ای روسیه قادر است، سواحل شرقی امریکا را در مدت سه دقیقه نابود نماید.

اسپونتیک با انتشار نقل از روزنامه سان به نقل از یک کارشناس انگلیسی به نام "کریگ روبرتز" نوشت یکی از موشک های هسته ای می تواند برای همیشه ایالت نیویورک را نابود کند. علاوه بر این پنج تا شش موشک "ساناتا" (شیطان) کافی است تا ساحل شرقی آمریکا را از صحنه گیتی حذف نماید.

موشک هسته ای, زرادخانه موشکی, شیطان روسی, شیطان روسی بشناسیدتصاویر

موشک هسته ای, زرادخانه موشکی, شیطان روسی, توان دفاعی روسیه, کلاهک اتمی

این کارشناس افزود: به اذعان کارشناسان انگلیسی، موشک های بالستیک قاره پیمای "آر- 36 ام 2" مشهور به " ویوود" که ناتو از آن به نام "شیطان" یاد می کند قادر است قوی ترین کلاهک جنگی هسته ای در دنیا را حمل کند و این کلاهک های جنگی موشک های روسیه هزار برابر قوی تر از کلاهک جنگی استفاده شده توسط آمریکا در بمب هسته ای حمله به ژاپن است.

به نوشته پایگاه روسی "زویزدا"، چنین مشهور است که موشک "ویوود" بزرگترین و خطرناک ترین موشک دنیا است و وزن آن به 210 تن می رسد و دارای 10 کلاهک هسته ای است که وزن هر کدام از آنها 750 کیلوگرم است. همچنین برد این موشک، شانزده هزار کیلومتر است.

کلاهک اتمی, موشک هسته ای, توان دفاعی روسیه, شیطان روسی بشناسیدتصاویر


روسیه دارای 74 سکوی پرتاب این نوع موشک ها در سراسر خاک خودش است که این سکوها یکی از بنیانهای سپر هسته ای این کشور به شمار می آیند.

موشک هسته ای, شیطان روسی, توان دفاعی روسیه, شیطان روسی بشناسیدتصاویر


منبع: خبرگزاری تسنیم

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :