داعش حاشیه امن اسراییل

تاریخ انتشار پست : 1395-8-7 دسته :

داعش در حال حاضر حاشیه امنی برای اسرائیل در منطقه ایجاد شده است .

نمازگزاران, نماز جمعه, اسراییلی, داعش حاشیه امن اسراییل

نمازگزاران, نماز جمعه, اسراییلی, نماز جماعت, ساری
به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش، آیت الله طبرسی امام جمعه ساری در خطبه های این هفته نماز جمعه مرکز استان به تلاش دشمنان اسلام در منطقه برای به وجود آوردن داعش اشاره کرد و گفت : داعش دست پروده آمریکا و عربستان است که با ایجاد آن در حال حاضر حاشیه امنی برای اسرائیل در منطقه فراهم شده است .

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه دشمنی آمریکا، اسرائیل و سران برخی کشورهای عربی با اسلام و مسلمانان بر طبق آیات و روایات اثبات شد، افزود : با به وجود آمدن داعش اسرائیل در حاشیه امن قرار گرفت و هر روز شاهد کشتار مسلمانان یمن، سوریه و عراق در منطقه هستید که همه مسلمانان باید همت کنند که شر ایادی کفر در منطقه خاورمیانه از بین برود.

وی بر ضرورت تأمین و تجهیز نیازمندی های کشور تأکید کرد گفت: در قرآن بر ساخت کشتی، سلاح و ایجاد سد تأکید شده که با تقویت این سه بخش می‎توان نیازمندی های غذایی و دفاعی کشور را تقویت کرد و در حوزه سیاسی و صنعتی هم سرآمد شد.

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت : تقویت حوزه کشاورزی ، گردشگری و صنعتی در استان باید مورد توجه قرار گیرد.

آیت الله طبرسی با اشاره به نام گذاری روز 13 آبان به نام دانش آموز، افزود: شهید حسین فهمیده در مسیر عاشورا را یافت و اقدام حسین فهمیده یا تسخیر لانه جاسوسی پیام های زیادی دارد که باید به این پیام ها توجه جدی شود.

وی گفت: برای اینکه کشور آسیب نبیند باید راه افرادی مانند حسین فهمیده ها در کشور ادامه پیدا کند.مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :