افتتاح نمایشگاه سیار موزه ملی علوم و فناوری ایران در نطنز

تاریخ انتشار پست : 1395-8-8 دسته :

چهاردهمین نمایشگاه سیار موزه ملی علوم و فناوری ایران در فرهنگسرای کوثر شهرداری نطنز افتتاح شد.

موزه ملی, علوم و فناوری, افتتاح نمایشگاه, افتتاح نمایشگاه سیار موزه ملی علوم فناوری ایران نطنز

موزه ملی, علوم و فناوری, افتتاح نمایشگاه, ایران در نطنز
به نقل از طاها پخش از طاها پخش ،به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر نطنز چهاردهمین نمایشگاه سیار موزه ملی علوم و فناوری ایران ظهر امروز با حضور سید محسن تجویدی شهردار نطنز، معاونت اجرایی موزه، معاون فرماندار شهرستان، اعضای شورای اسلامی شهر نطنز، مسؤولان شهرستانی و دانش آموزان در فرهنگسرای کوثر شهرداری نطنز افتتاح شد.
سید محسن تجویدی شهردار نطنز در این مراسم با تشکر از زحمات کارکنان موزه سیار علوم و فناوری ایران که در برپایی این نمایشگاه با شهرداری نطنز همکاری کردند، اظهار کرد: امیدواریم برپایی نمایشگاه علوم و فناوری و این حرکت علمی و فرهنگی بتواند در راه پیشبرد اهداف علمی این موزه و بالندگی بیشتر دانش آموزان، دانشجویان و جامعه علمی شهرستان نطنز مؤثر باشد.

وی افزود: این نمایشگاه آنچه را که دانش آموزان و دانشجویان در کتب درسی و در تاریخ علم دیده و یا شنیده اند به صورت عملی در مدت 5 روز به نمایش می گذارد و می تواند آموخته های آن ها را تقویت کند.

شهردار نطنز تصریح کرد: آموزش و پرورش شهرستان نطنز با برنامه ریزی های صورت گرفته می تواند دانش آموزان مقاطع تحصیلی متفاوت را برای مشاهده نمایشگاه به سالن ورزشی کرکس و جنگ های علمی به فرهنگسرای کوثر اعزام کند.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :