خوشحالم به تیمم خیانت نکردم | مارادونا

تاریخ انتشار پست : 1395-8-9 دسته : ورزشی

دیگو مارادونا پس از پیروزی دو بر یک یوونتوس برابر ناپولی در صحبت های نیش داری اظهار کرد که خوشحال است مثل برخی ها به تیمش خیانت نکرده است.

خبرگزاری ایسنا: به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، یوونتوس شنبه شب در هفته یازدهم سری A  ایتالیا با نتیجه دو بر یک ناپولی را شکست داد و جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کرد. گل دوم پیروزی بخش یووه را ایگواین وارد دروازه ناپولی، تیم سابق خود کرد.

دیگو مارادونا، ستاره سابق ناپولی که از شکست تیم سابق خود برابر یوونتوس ناراحت بود، پس از پایان این دیدار گفت : امروز 56 ساله می شوم ولی این جزو معدود تولدهایم است که خیلی ناراحت هستم و آن هم به خاطر ناپولی است. ناپولی زمان من چهار گل به همین یوونتوس می زد. از تمام هواداران ناپولی تشکر می کنم. آنها حمایت بی نظیری از تیم شان کردند و شایسته بیش از اینها هستند ولی باید صبور بود.

مارادونا در پایان گفت : خیلی خوشحالم که برخلاف بعضی ها به پیراهن ناپولی خیانت نکردم. برایم مهم نیست ایگواین چه کار کرده است. او تصمیمش را گرفته است ولی ناپولی همیشه در قلب من خواهد ماند. همیشه از صمیم قلب ناپولی را دوست خواهم داشت. هیچ وقت پیراهن ناپولی را با تیم دیگری عوض نخواهم کرد.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :