پدر بی رحم دختر 4 ماهه اش را ضربه مغزی کرد!

تاریخ انتشار پست : 1395-8-10 دسته : اخبار اجتماعی

پدر شیشه ای بعد از مصرف مواد مخدر و توهمات بعد از آن، اقدام به پرتاب کردن نوزاد 4 ماهه خود کرده و این نوزاد اکنون به دلیل ضربه مغزی شدن در بیمارستانی در اصفهان بستری است.


خبرگزاری میزان: پدر شیشه ای بعد از مصرف مواد مخدر و توهمات بعد از آن، اقدام به پرتاب کردن نوزاد 4 ماهه خود کرده و این نوزاد اکنون به دلیل ضربه مغزی شدن در بیمارستانی در اصفهان بستری است.

 امروز سیزدهمین روز است که در بیمارستان امام حسین (ع) اصفهان بستری است و این روزها به دلیل وخامت حالش، پزشکان امید چندانی به زنده بودنش ندارند.

تاکنون 2 بار تحت عمل جراحی قرار گرفته و پزشکان اعلام کرده اند که باید برای زنده ماندنش دعا کرد. "هستی" اما پدر و مادری ندارد که بخواهند برای سلامتی اش دعا کنند. حتی کسی منتظرش نیست که پس از 2 بار عمل جراحی، سالم از بیمارستان خارج شود زیرا آنها نوزاد خود را ترک کرده اند.

هستی نوزاد 4 ماهه با تمام معصومیتی که یک نوزاد دارد به این خاطر که مادرش مصرف کننده مواد مخدر بوده، معتاد متولد شده و روند ترک او طی نشده است.

علاوه بر اینها، این نوزاد تحت آزار و اذیت والدین معتاد خود قرار گرفته و اکنون به دلیل ضربه مغزی شدن در بیمارستان بستری است. پزشکان اعلام کرده اند که این نوزاد توسط والدین معتادش پرتاب شده و بعد از آن ضربه مغزی شده است.

کودک آزاری, کودک آزاری, کودک آزاری, پدر رحم دختر ماهه اش ضربه مغزی کرد!

کودک آزاری

والدین او، بعد از رساندن هستی به بیمارستان متواری شده و حتی اثری هم از خودشان باقی نگذاشته اند.

با نگاهی به چهره این کودک به خوبی می توان دریافت که او روزهای دشواری را داشته و حتی به خاطر گریه عمده که می تواند ناشی از درد شدید باشد، ناف او به صورت غیر قابل باوری متورم شده است.

هستی اگرچه تنها 4 ماه دارد اما این روزها در حال جنگیدن با مرگ است و به نظر می رسد زندگی در شرایط دشوار را از همان زمان بارداری مادر معتادش تمرین کرده است.

این نوزاد همچنان در بیمارستان بستری است و قرار شده بعد از بهبود کامل و ترخیص از بیمارستان، سرپرستی او به سازمان بهزیستی کشور واگذار شود.

در همین ارتباط، الناز زارعی، مددکار موسسه خیریه مهرآفرین به خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان می گوید: 13 روز پیش پدر و مادر معتادی نوزاد خود را به بیمارستان امام حسین (ع) شهر اصفهان منتقل کرده و اعلام کرده اند که او از یک سطح پرت شده است.

وی می افزاید: مددکاران بیمارستان بعد از بررسی اظهارات پدر و مادر این نوزاد، متوجه شدند که نوزاد 4 ماهه از سوی پدرش پرتاب و بعد از آن ضربه مغزی شده است.

این مددکار اجتماعی با اشاره به اعتیاد پدر و مادر نوزاد 4 ماهه می گوید: پدر و مادر این نوزاد هر دو معتاد بوده و پدر بعد از مصرف مواد مخدر و توهمات بعد از آن، اقدام به پرتاب فرزند خود کرده است.

زارعی از اعتیاد نوزاد 4 ماهه خبر می دهد و می گوید: با آزمایش های انجام شده از سوی پزشکان، مشخص شد که نوزاد 4 ماهه نیز معتاد است و بعد از تولد، مراحل درمان او طی نشده است.

وی در خصوص حالت حال حاضر نوزاد 4 ماهه می گوید: هستی اکنون در شرایط چندان مساعدی نیست و بعد از بستری شدن او، پزشکان تاکنون 2 بار این نوزاد را تحت عمل جراحی قرار داده اند.

این مددکار اجتماعی با اشاره به متواری شدن پدر و مادر این نوزاد می گوید: پدر و مادر هستی بعد از اینکه او را به بیمارستان آورده اند، با دادن آدرس و شماره تلفن جعلی، از محل متواری شده و فرزندشان را به حال خود رها کرده اند.

زارعی در خصوص اقدامات صورت گرفته به منظور سرپرستی نوزاد 4 ماهه می گوید: بعد از بررسی های صورت گرفته، مقرر شد این نوزاد 4 ماهه به دلیل عدم صلاحیت پدر و مادر بعد از طی مراحل درمان به سازمان بهزیستی کشور واگذار شود.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :