راه اندازی نمایشگاه تاریخ 110 ساله آموزش و پرورش استان کرمان در تهران

تاریخ انتشار پست : 1395-8-11 دسته :

نمایشگاه تاریخ 110 ساله آموزش و پرورش استان کرمان با همکاری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در تهران راه اندازی می شود.


نمایشگاه, معاون پژوهش, کرمان, اندازی نمایشگاه تاریخ ساله آموزش پرورش استان کرمان تهران

نمایشگاه, معاون پژوهش, کرمان, اموزش و پرورش
به نقل از طاها پخشاز طاها پخش حمید رضا دعاگویی، معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: تفاهم نامه انتقال بیش از 11 هزار سند مربوط به آموزش و پرورش استان کرمان با سازمان اسناد ملی کشور به منظور حفظ و نگهداری در حاشیه این نمایشگاه امضا می شود.

وی از تجلیل پیشکسوتان و چهره های فرهنگی استان کرمان و رونمایی از کتاب فروغ آگیرا در حاشیه این نمایشگاه نیز خبر داد.

دعاگویی افتتاح گروه پژوهشی مطالعات و آموزش سواد رسانه ای در محل مرکز پژوهش های علمی و آموزشی، تاسیس اندیشکده علوم انسانی، برگزاری جشنواره آگیرا برای اولین بار در استان، اخذ مجوز نشریه علمی پژوهشی تاریخ و مطالعات بینا رشته ای، تدوین نقشه راه برنامه معلم پژوهنده، برگزاری کلاسهای دانش افزایی کسب رتبه دوم و سوم کشوری در هفتمین جشنواره کشوری نانو توسط دانش آموزان پژوهنده استان و کسب رتبه نخست کشوری معلم پژوهنده در هجدهمین برنامه کشوری معلم پژوهنده را از مهمترین دستاورد های مرکز پژوهش های علمی آموزشی استان در سال تحصیلی 95- 94 برشمرد.

وی افزود: مرکز پژوهش های علمی و آموزشی آموزش و پرورش استان به عنوان دبیرخانه استانی المپیاد نانو و توسعه فعالیتهای استانی انتخاب شده است.

وی خاطر نشان کرد: آزمایشگاه نانو در شهرستان های سیرجان، جیرفت و کرمان راه اندازی شده و افزایش مشارکت دانش آموزان در المپیاد های دانش آموزی نانو در اولویت برنامه های آموزش و پرورش استان است.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :