هم اندیشی مدیران مالی و بودجه دانشگاه های علوم پزشکی منطقه 5 کشور در شیراز

تاریخ انتشار پست : 1395-8-11 دسته :

همایش هم اندیشی مدیران مالی و بودجه دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه پنج کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد.

به نقل از طاها پخشاز طاها پخش؛ مدیر برنامه ریزی بودجه و پایش عملکرد دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: همایش مشترک مدیران مالی و بودجه کلان منطقه پنج کشوری به میزبانی دانشپگاه علوم پزشکی شیراز، با توجه به نزدیک شدن به لایحه بودجه سال 96، برگزار شد.
محمدحسین خادمیان، در خصوص حالت اعتبارات دانشگاه در سال 95، مقایسه عملکرد اعتباری بخش بهداشت و درمان و آموزش در سال 94 با اعتبار سال 95، حالت اعتبار ابلاغیه بودجه سال 95، مقایسه اعتبارات حقوق و مزایای کارکنان دانشگاه از سال 90 تا 95، محاسبات مالی 95 در برنامه های آموزشی 95، برنامه خدمات رفاهی و فرهنگی ورزشی دانشجویان و برنامه تحقیقات دانشگاهی، پیش بینی اعتبار موردنیاز از محل عمومی 95 و حالت اعتبارات بخش بهداشت 95، توضیحاتی ارایه داد.
مدیر برنامه ریزی بودجه و پایش عملکرد دانشگاه، افزود: امیدواریم در این نشست به نتایج راهبردی و عملکردی برسیم و مسایل موجود در ماه های آینده و سال آتی را پیگیری و حل کنیم
معاون مدیریت بودجه برنامه ای دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ار حضور دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه پنج کشوری، شامل دانشگاه های علوم پزشکی شیراز، فسا، جهرم، لار، گراش، بوشهر و بندرعباس، در این همایش خبر داد و گفت: با توجه به نزدیک شدن لایحه بودجه 96، این همایش برای هم اندیشی و هماهنگی مسایل مالی و ارایه نرم افزارها، با حضور مدیران مالی و بودجه دانشگاه ها، برگزار شد.
شهریار توپچی افزود: در این همایش، کسری اعتبارات و پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان تا پایان سال، موضوع اتصال HIS به نرم افزار حسابداری تعهدی و بررسی نسبت های مالی، نرم افزار بودجه ریزی دانشگاه، بررسی شد.

منطقه 5 کشور, شیراز, هم اندیشی مدیران, همایش, دانشگاه علوم پزشکی

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :